Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogsz valamilyen szalagot...

Fogsz valamilyen szalagot hordani a Danubius és a Sláger rádió mellett állva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan nem. Sosem hallgatok rádiót :)
2009. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
29%
igen - örömszalagot, hogy végre eltakarodik az éterből a boros- bocskor páros!
2009. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
91%
Ha lesz ilyen kezdeményezés akkor igen, de még nem hallottam róla.
2009. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
én ritkán hallgatok rádiót,de felháborítónak tartom ezt. És itt nem csak a Boros-Bocskorról van szó (mert sokan csak ennek örvendeznek) hanem két rádióról amit csak úgy megszüntetnek, azért ezen el lehet egy kicsit gondolkodni.
2009. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert én ezeket a rádiókat nem szerettem.
2009. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
44%
nem mert felesleges.és petíaciót se írok alá.nem érdekel az ügy.majd hallgatok máshol zenét,nem áll meg a Föld forgása..
2009. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
46%

"...két rádióról amit csak úgy megszüntetnek..."

azért álljunk meg egy szóra - nem arról van szó, hogy azokaszemétmocskos...(tetszés szerint behelyettsíthető az utált párt neve) megszüntetik a rádiókat, hanem arról, hogy egy határozott időre kiadott koncesszió lejárt.

kiírtak egy új pályázatot és azon nem a régiek nyertek.

így jártak...

(amúgy erős fenntartással kezelném a sláger síránkozását, hogy "demimilyensokatajánlottunk", mert ilyen nagy volumenű felajánlásuk már volt, csak azt sem tartották be...)

2009. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
75%
utolsó: nem azzal van baj ,h lejárt és más nyert, hanem azzal, hogy bundázva nyertek, olyanok akiket alapból ki is kellett volna zárni, és az egész politikai szagú, de nagyon, de ugye olvasni luxus!
2009. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
51%

azért ezt a "bundázva nyertek" minősítést sem veszem készpénznek.

a vesztesek szerint volt így - ez azért némileg árnyalja a képet :)

(persze teljesen ezt a lehetőséget sem zárom ki, de még ebben az esetben is némileg halvány örömmel tölt el, hogy a bb páros - legalább egy kis időre...- eltűnik)

2009. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem zavar különösen, eddig is szlovák rádiót hallgattam. Azon csak szlovák számok mennek, és kezdem megszeretni, tök jók! Lehethogy elkezdek szlovákul is tanulni, csak állítólag nagyon nehéz nyelv!
2009. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!