Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogsz valamilyen szalagot...

Fogsz valamilyen szalagot hordani a Danubius és a Sláger rádió mellett állva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
48%

"A magyar emberek ezt szeretik, ezekre van szükségük! "

igen.

meg a józsi barátra, a maunika sóra, győzikére és a barátok köztre....

nem gondoltam volna, hogy ennyire lenézed a "magyar embereket"...

2009. okt. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
70%

23:28 - Mint ha más csatorna nem is lenne, úgy írsz. Kb. 40 tévécsatornából lehet válogatni, és te (a sok hülyével egyetemben) kiválasztod a legsilányabbakat...

Nem tudom, nézted-e valaha pl. A nagy házalakítást, vagy az Állatrendőrséget, A föld legviccesebb állatait, a Myth Busterst, vagy egy Disney sorozatot, vagy még sorolhatnám, nekem ezek a kedvenceim, és nem az általad imádott szennycsatornákon mennek.

2009. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%

Milyen szalagot kell hordani?

Én nem hallgattam egyiket se de ez azért engem is felháborít!!!!

2009. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Állítólag a Danubius a kék, a Sláger a piros színű szalag kocsikon, bicikliken, ruhákon, de látom, hogy itt nem szeretik sokan ezt a két rádiót.
2009. okt. 30. 10:21
 25/46 anonim ***** válasza:
57%
22:42: Te meg menj Izraelbe, és akár pedofil is lehetsz, tisztelni fognak érte.
2009. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
42%
23:28: Költözz el te köcsög, nehogy már a normális emberek takarodjanak az országból.....
2009. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
84%

A válaszolók 90%-a nem a kérdésre válaszolt!


Én kiteszem a szalagot, szeretem mind a két rádiót és nem örülök a döntésnek!!!

2009. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
84%

Piros szalag kinn van.


[link]

2009. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
58%
Nem fogok semmilyen szalagot hordani, én nem szeretem se a Danubiust se a Slágert. A kérdésre válaszoltam. Végre 2 bulvárral kevesebb lenne.
2009. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként meg megsúgnám, simán belehetne szüntetni az RTL-től kezdve a TV2-n át minden szennyt adót, hisz sok valós információt elhallgatnak az emberek előtt, vagy tévesen közlik le. Mi ez, ha nem félrevezetés? Ugyanez vonatkozik a Danubiusra és a Lágerre is. Itt már nem arról van szó, hogy, ha nem tetszik nem nézem (arról nem is beszélve, hogy az RTL-en, TV2-n sokszor tapasztaltam már, hogy még a Magyar Himnusz sem képesek normálisan leadni, nemhogy 2 részre szakítanák és betennének egy reklámot, hisz úgyis olyan ki@szott hosszú) ....
2009. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!