Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogsz valamilyen szalagot...

Fogsz valamilyen szalagot hordani a Danubius és a Sláger rádió mellett állva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
59%

végülis a szlovákok csak a fél országunkat lopták el, és már a történelmünket is a sajátuknak hazudják...


egyébként nem. Egyiket se hallgattam, nem is nagyon érdekel, hogy mi lesz a helyén.

2009. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
22%
Ettől függetlenül még jó a szlovák zene, és a szlovák nyelv is szép! Legalábbis nekem tetszik!
2009. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogok szalagot viselni de azért én se vagyok oda a döntésért.

Egyik válaszolónak meg üzenem hogy egy felmérés szerint a Szlovák a világ legnehezebb nyelve. (7. a magyar)

2009. okt. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
72%

Én sajnálom őket!Rengetegen nem értik a a Bochiék és a Balázsék humorát!

És most "Boldogok, a lelki szegények.." ,de én nem!És sokan vannak még ezzel így!Mert értették a mondanivalójukat!.................

2009. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
45%

"...Rengetegen nem értik a a Bochiék és a Balázsék humorát!..."

kiknek a mijét???

2009. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
40%
Legszívesebben táblával vonulnék fel, amin ez az egy szó lenne: VÉGRE!
2009. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
86%

Hiába szüntetik meg ezt a két normális zenés vicces rádiót, az emberek még így sem fogják a helyette lévő politikai rádiókat hallgatni.


Így csak az állam szív, hisz kevesebb bevétele lesz, azaz mi!


Ez olyan, mint hogyha beszüntetnénk az RTL-t és a TV2-t, akkor sem néznék az emberek a Spektrumot és a National Geographicot helyette. Hanem a Cool Tv-t és az MTV-t mondjuk!

2009. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
41%
22:26 - Te normális zenésnek nevezet, amik folyton ismételnek? Az RTL klub és a TV2 is megérett már a beszüntetésre. Tele van szenny műsorokkal.
2009. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem szereti a Sláger Rádiót a Danubiust és egyébmást más médiai dolgot, az menjen Tibetbe és akkor tuti, hogy nem fogja látni és hallani
2009. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
80%

Igen, jó zenék voltak rajta. Inkább zenét hallgatnék, mint politikai műsorokat.


A Slágert, a Danubiust, a TV2-t és az RTL-t több millióan hallgatják illetve nézik! Akinek nem tetszik, hogy ezek a műsorok a népszerűek, az nézzen mást vagy költözzön el!


A magyar emberek ezt szeretik, ezekre van szükségük!

Akár tetszik a politikának, akár nem!

2009. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!