Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fogsz valamilyen szalagot...

Fogsz valamilyen szalagot hordani a Danubius és a Sláger rádió mellett állva?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 13:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
76%
NEM!
2009. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen már hordom a pirosat!
2009. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, én úgy érzem, hogy egy szubjektív eldöntendő kérdést tettél fel, amire az igen és a nem is jó válasz, miért vannak lepontozva azok, akik nemet válaszoltak? Nem egyforma az emberek ízlése, lehet, hogy valaki szerette Bocskorék meg a másik rádiósok fura humorát, én nem, én más stílust szeretek, de ez azt jelenti, hogy őket nem is hallgattam, hanem olyanokat hallgatok, amit szeretek, éppen ezért nem fogok szalagokat kitűzni sehova, mert nekem nem szívügyem ez a 2 adó, és ugyanazokat a zenéket máshol is hallhatom. Szerintem egy ilyen kérdésre a nem is jó válasz, ha valaki nem így gondolja, az vagy nem tud szöveget értelmezni, vagy képtelen felfogni, hogy nem vagyunk egyformák.
2009. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon csípem a humorukat és mégsem pontoztam le senkit a saját ilyen jellegű kérdésemnél!
2009. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
én ritkán hallgatok rádiót,de felháborítónak tartom ezt.
2010. febr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!