Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek a kritikát?

Hogy viselitek a kritikát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ ki mondja...

Pl. rendszeresen járok edzőterembe, és néha odaszól 1-2 kigyúrt figura (ilyen olyan gyakorlatoknál) , hogy "hawer, ezt ne így, hanem így!" (megmutatja, hogy kéne). Na ezt meg szoktam köszönni, és próbálom úgy csinálni.

Viszont a szájhősöket utálom, ha kritizálnak. Akkora a bicepsze a gyereknek mint az én csuklóm, és magyaráz....

Ha érted mire gondolok....

2009. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam függ attól, hogy ki mondja és hogy hogy. Például ha valaki nagy vagányan beszól valamit csak azért, hogy provokáljon azt nem veszem magamra, sőt meg se hallom. De ha tényleg jogosnak érzem és normális hangnemben építő jelleggel kritizál valaki akkor át szoktam gondolni.
2009. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, nekem azonban még az építő jellegű kritika is rosszul esik. :( Még ha olyan mondja is, aki szeret. Pl: tegnap a párom megjegyezte, hogy milyen bénán fordítottam meg a húst. Olyan de olyan rosszul esett, pedig igaza volt, tényleg bénán fordítottam meg.
2009. okt. 30. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ...Ha rossz passzban vagyok, még a dícséretért is "ölni tudnék":)
2009. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én sajnos mindent a szívemre veszek.. még akkor is ha tudom, hogy nem igaz és csak provokálásból mondják.

próbálom ezt leküzdeni.. de egyszerűen rosszul esik.

2009. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szarul de büszkén jó esetben... Ha meg valaki csak csesztetésből mondja, azzal elkezdek ordítani olyan hangerővel, hogy maradandó halláskárosodást szenvedxD
2009. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben egyáltalán nem tűrtem, és sokat szenvedtem emiatt. De megtanultam most már. Meggondolom, hogy igazat mond-e, vagy nem. Ha nem, akkor nem érdekel. Ha jogosnak találom, akkor elfogadom, felhasználom...beépítem.
2009. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!