Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek ha valaki...

Hogyan viselitek ha valaki gúnyolódik veletek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak én vagyok ilyen érzékeny, de iskolába járok és nagyon bunkók hozzám az osztálytársaim...pl. nem tudom helyesen kiejteni egy szót angolul, és 1hétre rá azt hallom...meg volt barátom és a táblára írták a nevét, és annyira idegesített(de csak velem tették ezt)...és még sorolhatnám milyen idegesítőeket szólnak be nekem.:S

Ti hogy kezelitek ezt? Vagy hogyan viselkedtek? Köszönöm


2011. ápr. 11. 16:31
 1/9 A kérdező kommentje:
ja, és elég segítőkész vagyok velük...:S
2011. ápr. 11. 16:32
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

hehe. szopacs.:D

egyébként ezek a dolgok nem véletlenül vannak. nem kéne hagynod magad

2011. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Velem is régen ezt csinálták..

Szerencsére már nem mert sikerült beilleszkednem teljes mértékbe:)

Sokak szerint én vagyok túl érzékeny..Kezdem már én magam is úgy gondolni.De amikor ilyeneket csinálnak semmiképp se reagálj rá.

Tudom, hogy nem segítettem túl sokat..Bocsi.

Tarts ki továbbra is:)

2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a baj, h segítőkész vagy velük! ha vki buta velem, akkor én is az vagyok vele. régen én is olyan voltam, mint Te, de megváltoztam. ha mostanság vki gúnyolódna velem, akk lehet, h felképelném. szólj vissza nyugodtan! lehet, h emiatt (is) fognak még szivatni egy ideig, de utána befejezik.

am azért iylenek, mert GYÖKEREK!

2011. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindenkinek nagyon rosszul esik,elég szomorú hogy gúnyolnak...de gondolkozz el rajta,ha felmérgeled magad megváltozik ez?Akkor is gúnyolnak tovább!Azért csinálják mert élvezik hogy felidegesíted magad,ne adj a véleményükre,azért mert ők gúnyolnak te ugyan olyan értékes és szeretnivaló ember maradsz mint most.Saját magadnak ártasz ha felmérgeled magad,depis leszel,megútálod az embereket stb.Azokkkal foglalkozz akik szeretnek,akikre számíthatsz!Visszakapják a sorstól hidd el,mindenki visszafogja kapni a sorstól.Te meg élvezd az életet,még ha sokszor nehéz is.

23F

2011. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia:)

először is nem vagy egyedül ezzel...tudom, hogy ez nem segít sokat, de gondolj erre:)

sokan vannak, akik érzékenyebbek és nehezebben tudják ezt a dolgot kezelni...ez nem a te hibád, ilyen vagy:)

az osztársaid sztem bunkók és nagyon alacsony intelligenciájúak...nem érdemes miattuk szomorkodnod...egyáltalán ne is gondolj rájuk...:)

ha nem figyelsz rájuk, és azt mutatod, hogy nem érdekel a véleményük, akkor egyszer csak megunják és nem fognak veled foglalkozni...:)

két dolgot tehetsz sztem, az egyik, hogy tényleg nem is figyelsz rájuk, és mintha nem is látnád, hallanád a dolgokat, a másik pedig az, hogy nevetsz rajtuk, hogy nem lehet rajtuk...ha látják felidegesíteni, akkor majd megunják, és nem lesz számukra érdekes a piszkáló szavak...:)

ne aggódj, nem lesz ez mindig...ha ( most nem tudom mien suliba jársz ) kilépsz a "felnőttek" világába, vagy más suliba jársz, akkor hidd el, hogy már nem fognak piszkálni, mert érettebbek az emberek, persze ott is lehetnek értelen emberek, nem azt mondom, de azért talán már nem annyira bunkók...:)

fel a fejjel csajszi:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.:):) nem fogok rájuk odafigyelni!! sokan mondták ezt nekem, hogy ne foglalkozzak velük...de ha vmit beszólnak, az egész osztály röhög...:S

de úgy látom hogy tényleg felesleges emiatt idegesnek lennem.:D

2011. ápr. 11. 17:23
 8/9 lucky.s. ***** válasza:

Velem nem nagyon mernek gúnyolódni,mert duplán adom vissza. Lehet hogy nem rögtön,de mindenki megkapja a magáét előbb-utóbb. Nem görcsölök az ügyön,egyszerűen nem felejtek és..ahogy mondani szokták: ami jár, az jár:)

Neked azt tanácsolom, hogy ne hagyd magad és legyél határozott mindig,így nem mernek majd csesztetni.

2011. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lucky.s. ***** válasza:
jah egyébként ha megtanulod kezelni,majd alig várod az ilyen helyzeteket...:)))) :D
2011. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!