Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy viselitek a pofátlanságot?

Hogy viselitek a pofátlanságot?

Figyelt kérdés

Hihetetlen helyzet, kint ülök a padon este egy csajjal, arra jön egy hapsi a barátnőjével és meg egy haver egyedül.Meglát tesz valami megjegyzést, majd később smárolok a csajjal erre kicsit arrébb hallom a beszólásait, hogy "Nem is tud csókolozni...".Hirtelen azt hittem szétrobbanok, de a csaj miatt inkább nem reagáltam semmit, mert ha leütöm a srácot, a csaj egyszerüen otthagy.


Egyszerüen elképesztő, hogy egyesek mennyit megengednek maguknak idegenekkel.Ti hogy vagytok ezzel?


2011. jún. 7. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is ütöd le, de azért visszaolthatsz neki, talán még vissza is vesz magából egy kicsit
2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szolj vissza hogy akkor most miért én ülök a padon ezzel a hölggyel csókolózva és nem te?
2011. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mondjuk, hogy "a kezeddel legalább nem kell smárolni" (ha érted mire gondolok)
2011. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát én értem, hogy vissza kell szólni, de van a környezetembe egy szókás.Mindenki ül mint nyuszi a füben, kerülik a balhét, okos enged buta szenved alapon, nem alacsonyodni le az ő szintjére stb. stb. Kb. ez van a haveri körben, ezt mondja mindenki körülöttem, csak én látom máskép a dolgokat.Vagyis nálam ez igy mutatkozik:Aki hagyja magát azt eltapossák,ha nem reagálsz vissza ugyanolyan szinten, akkor a fejedre nő és megintcsak eltapos stb. stb. Szóval kicsit nehéz igy, mert a haverok is félősek én meg eléggé nem jól viselem az igazságtalanságokat, nagyon ritkán pofázok vissza, mert igy neveltek, hogy kerüljem a konfliktusokat.De nem lehet örökké nyelni vagy nem számba venni.Nálunk annyira sok a bunkó, hogy egyesek már ordibálják a hátadmögött a káronkodásukat, csak halld már meg....
2011. jún. 7. 22:10
 5/10 anonim válasza:
Vannak vicces dolgok. Tudjuk,h nagyon idegesítő,de akkor nem süllyedsz le a szintjére,ha visszatartod magad és higgadtan kezeled a szitut. Hidd el,ha vetsz rá egy lenéző pillantást amit csak Te és ő lát...többet ér. Figyeld az arcát...na az a ciki:D
2011. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan már volt olyankor már nekem akart ugorni, én meg hátatforditottam és elmentem, miközben ő üvöltött mint aki levadult.
2011. jún. 7. 22:26
 7/10 anonim válasza:
Na akkor ő olyan is lehetett.-.- Hidd el őt jobban idegesítette:) Gondolj erre és jobb lesz.
2011. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyébként biztos vagyok benne hogy a csajnak imponálna, ha hasonló esetnél lekapnád a 10 körméről az illetőt. Nem kell megverni, taszigálni sem, csak tanulják meg, hogy ne szóljanak be neked.
2011. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne, hogy imponálna? Mert én akkor pont az ellenkezőjét gondoltam.
2011. jún. 7. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
minden csaj szereti ha egy pasi tényleg pasi, szereti, ha küzdenek érte, akármit is mond. Nem kell földbe döngölnöd, egy-két frappánsabb válasszal is elhárithatod.
2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!