Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá apám, hogy...

Hogyan vegyem rá apám, hogy ne járjon már diszkóba 41 évesen?

Figyelt kérdés
Új munkahelye van, ahol 30 körüliekkel dolgozik együtt. Már kétszer összefutottam vele a Hajógyárin. Elég kínos volt a haverok előtt. :(
2011. aug. 31. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
"Apa, ne járj diszkóba 41 évesen!"
2011. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjad, ő is jól érezheti magát.
2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki h eljár szórakozni, kikapcsolódni, és így vezeti le a stresszt és nem rajtad/rajtatok :)
2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked kínos? Inkább büszke lennék apámra, ha összefutnék vele a szórakozóhelyen. Miért volt neked kínos? Talán hulla részeg volt? Vagy csak jókedve volt?

Örülj neki, hogy ilyen és legyél rá büszke. nem sokan mondhatják el a faterjukról, hogy fiatalos. Ne sajnáld tőle az életet, lehet, hogy megérdemli:)

2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne? Legalább így fiatalos marad és különben sem öreg még.

22/L

2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig téged nevelt, most ő szeretne egy kicsit lazítani. :-)))
2011. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szolnal ha apad akarna ra venni, hogy ne jarj diszkoba. Mikor en jartam a hajogyariba, voltak tobb koruak. Igen, meg 40-esek is. Lehet Te vagy tul fiatal oda.
2011. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd pont te fogod beszabályozni, hogy az apád mit csináljon :D kis taknyos
2011. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Szerintem is inkább örülnöd kellene, hogy apud ennyire fiatalos, és nem "begyepesedett fejű", aki még szórakozni sem enged el Téged!

Én egyébként van alkalom, hogy olyan partira, ami kifejezetten az idősebb korosztálynak szól, el is megyek a szüleimmel (van hogy külön társasággal, van hogy csak velük)! Szerintem ez büszkeség, nem pedig szégyellnivaló dolog!

2011. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már, és az ezerszer égőbb, h te cikinek érzed a haverok előtt.

Apa eljött velem Demjén koncira - csak úgy engedett el, mert még fiatal voltam, h ő is jön -, megállt hátul. Simán odamentem hozzá, sőt a srácnak, aki megkörnyékezett, el is újságoltam, h apa kísért. Na, gondolom nem tetszett neki, mert lelépett.


Inkább örülj neki, h fiatalos, jó fej apud van, nem egy besavanyodott p.cs.

2011. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!