Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen iskolába járnátok...

Milyen iskolába járnátok szívesebben: ahova nem szeretsz járni és utálnak de keveset kell tanulni, vagy ahova szeretsz járni és vannak barátaid de sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 18:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sokat tud segíteni, ha szimpatikus emberek vannak azon a helyen, ahol kénytelen vagy több órát eltölteni; a munkám nem túl nagy cucc (már nem járok suliba), annyira nem is az az élvezhető fajta, de a jó társaság miatt jobban van kedvem bejárni húzni az igát :)
2013. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is úgy kellett volna :/ de az ember tanul a hibáiból xd
2013. aug. 29. 19:35
 13/19 A kérdező kommentje:
11. Van benne igazság :)
2013. aug. 29. 19:36
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget :)
2013. aug. 29. 19:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a 2. Sajnos van egy rossz hírem: az első rosszul tanít, látszólag nem kell tanulni- de követelni azt tud és szokott is általában. És ezért az sokkal nehezebb.
2013. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy van az első. Olyanba járok és nem kell sokat és az a jó benne a rossz meg h nem szeretem.
2013. aug. 29. 20:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Természetesen a másodikba. Egy iskola esetében hátrány az, ha keveset kell tanulni. Először azt hittem, véletlenül írtad ki így a kérdést, hogy az első iskolának csak hátrányai, a másiknak meg csak előnyei vannak. Ahová szeretek járni, vannak barátaim és még sokat is kell tanulni, az álmaim iskolája.
2013. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én olyan iskolába járok ahol utálnak és sokat kell tanulni :D A második típusba szívesebben járnék, már az előttem lévők is írták, hogy barátokkal minden könnyebb...
2013. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem a második iskola az álmom. =)
2020. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!