Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elvesztettem az állásomat,...

Elvesztettem az állásomat, mert a munkáltatóm kivonult az országból. Ki milyen szalagot rak ki az autójára és ki ír nekem alá petíciót? Ha begyűjtök 250. 000 aláírást, akkor vajon visszavonják a döntésüket?

Figyelt kérdés
Csak azért érdeklődöm, mert úgy látszik, most ez a divat, legalább is a rádiós média ezt a példát mutatja.
2009. nov. 6. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
el vagy tévedve.
2009. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ezt bizony Te sem gondolod komolyan:)))
2009. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És ők még csak az állásukat sem veszítik el, mert az új tulajok átveszik a műsorokat, állítólag...És mi sem fogunk hiányt szenvedni, mert a műsorok jóllakatnak, ameddig csömörünk nem lesz.
2009. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is elvesztettem már év elején, de attól még elég hülye mentalitás az hogy dögöljön meg, aki most veszítette el, mert velem se törődik senki. :)

de egyébként a rádiós petíció nem a staff munkahelyeiről szól, hanem magáról a rádiókról, zenékről, arculatról, ilyesmiről. azt hiányolják az emberek, senki sem a műsorvezetők megélhetésén kesereg.

2009. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Vegyétek már észre az iróniát...


A kérdezőnek: őszintén remélem, hogy hamarosan találsz állást.

2009. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:13


köszi :)

már kezdtem kételkedni, hogy nem veszi senki az adást :)

2009. nov. 6. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Hány ember hallgatta rendszeresen ezeket a rádiókat? A Slágert és a Danubiust. Hát bizony elég sok!


Azért nem tudom mi ebbe neked a meglepő vagy zavaró, hogy ez a sok százezer ember valahogy ki akarja fejezni a nemtetszését.

2009. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem is a danubius és a sláger bezárásáról szól, ha ezt nem veszitek észre, akkor ott már baj van. Én nem a slágert és a danubiust fogom hiányolni, mert egyiket sem hallgatom. Én a döntés folyamatát és hátterét itélem el, ezért támogatom a kezdeményezést. Nem értek egyet azzal, hogy a pártok méginkább felosztják a médiát egymásközt, hogy a függetlenség látszata is elvesszen.
2009. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!