Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem szereti...

Van itt olyan aki nem szereti a pénzt?

Figyelt kérdés
Ha van, a második kérdésem hogy odaadná-e nekem?
2013. szept. 24. 19:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%
én szeretem a pénz és ürölök ha tudok venni vagy csinálni dolgokat belőle és én biztos hogy nem adnák senkinek
2013. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Kifejezetten utálom a pénzt. Az emberiség megrontójának tartom, de amíg ebből élünk nyilván mindenkinek szüksége van rá.
2013. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én utálom! Legjobban keresni utálom, bárcsak ne lenne rá szükség!
2013. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
78%

A pénz egy utálatos találmány ,kapzsivá tesz,depresszíóba taszít,és öl!!!

Sok soha nem jó belőle,de jó ha van.

Ha nincs,akkor a fent említett dolgok ugyan úgy érvényesek.

Tehát szeretem a pénzt,de utálom is.

2013. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem számítottam ilyen válaszokra, totál ledöbbentem rajtuk, de meg kell mondanom tetszenk. A harmadik válasz különösen, bár ha olyan szakmát választ az ember ami nagyon sokat jelent számára, ami a személyiségének a része, akkor más a helyzet.
2013. szept. 24. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam a pénz csak egy eszköz, amivel a vágyaim egy részét beteljesíthetem, jókat ehetek, sportolhatok, utazhatok. Maga a papírfecni nem köt le - az érte kapható dolgok jobban :D
2013. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
3-as vagyok. Sajnos nagyon kevesen tehetik meg, hogy olyan munkát végezzenek amit szeretnek, ami közel áll hozzájuk. Ők a nagyon nagyon szerencsés kis réteg. Másnak a nagy ambíciói ellenére is csak egy 12 órás 3 müszakos gyári robot jut. Így lesz igazán érték minden egyes fillér.
2013. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
"Miért kell ilyen sokat dolgoznom azért, hogy ennyire szegény legyek?" :(
2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én imádom a pénzt, pontozzatok le nyugodtan.


23F

2013. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, nem azért írtam ki, a kérdést, hogy csak egy véleményt halljak, hanem annyi félét, amennyit megosztanak. Nekem is volt egy osztálytársam, még általánosban, aki azt választotta egy kérdőívben hogy sok pénz és csak érdekkapcsolatok, mint hogy kevés pénz, de szerető család, igaz barátok. Furcsa, és én nem értek vele amúgy egyet.
2013. szept. 24. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!