Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 pasi sajnálja a nőjére a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 pasi sajnálja a nőjére a pénzt akkor nem is szereti?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

nem annak a függvénye az hogy ki mennyire szereti a másikat hogy mennyi hülyeséget költ rá. Max annak a jele hogy nincs felesleges lóvéja.

Nem hiszem el hogy nem lehet leszakadni erről hogy elvárja mindenki hogy elhalmozzák mindennel, azért hogy felnézzen a másikra. Meg miért is a pasinak kéne ilyet művelnie magával? Talán nem 2 ember dolgáról van szó mikor szórakozni támad kedvük? Akkor meg talán az lenne a legkorrektebb ha felesben állják a számlát.

2010. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Megfordítanám a kérdést: Akkor szereti egy pasi a nőjét, ha nem sajnálja rá a pénzt?

Szerintem egy kis figyelmesség még rendben van, de ne várja el az illető "nő", hogy kitartsák.

2010. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Helyzettől függ. Alapvetően nem vagyok híve annak, hogy a nők levegyék pénzzel a pasit, és nem is tetszik az, ha egy pasi pénzzel akar egy nőt elcsábítani - de ha az adott pasi minden sz.rra költekezik, nekem meg soha egy belépőt, egy italt nem fizet, vagy nem hívna fel,nem jönne el hozzám a pénzre hivatkozva, hát akkor én azért elgondolkodnék a fontossági sorrendjén. Nem voltam még ilyen helyzetben. Olyan is van,aki neveltetésétől fogva smucig, de akkor az minden téren az,nem csak a barátnőjét tekintve.
2010. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Én meg akkor sem várnám el, hogy ajándékokkal kényesztessen, ha tudom, hogy megteheti. Költse magára a fizetését, járjon márkás ruhákban, ha azt szereti, nem várnám el, hogy akkor ezzel arányosságban költsön rám is.

Még szarul is érezném magam, akkor is, ha szívesen adná.

2010. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

ha egy nő sajnálja a pénzt a pasijára, akkor nem is szereti?


így megfordítva ugye milyen hülyén hangzik a kérdés?!


nem kellene elvárni a másiktól, hogy eltartson

ezer oka lehet, hogy nem költ a nőjére: így nevelték (helyesen), nem teheti meg, nem érzi úgy, hogy el kellene tartani egy másik személyt, csak mert szereti, nem pénzzel akarja kifejezni a szeretetét.


Volt egy gazdag családból származó barátnőm, aki elvárta volna, hogy mindent fizessek, mert én vagyok a férfi, persze ő csak azt várta el, amit otthon megszokott. Közben a zsebpénze több volt, mint a szüleim fizetése. Szóval vannak érdekes hozzáállású lányok.

2010. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem azt várom el h eltartson, csak évente vagy félévente 1 szál virág, de nálam úgy van h én veszek a pasimnak általában meglepiket néha. És ez szokott zavarni engem
2010. máj. 25. 14:19
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen...szerintem egy nőre ne kell sokat költeni és drága ajándékokat adni, de azért egy kis figyelmesség nem árt.

Pl. én örülök, ha kapok egy csokit vagy egy szál rózsát (lopott vagy szedett is jó), a lényeg az, hogy tőle van, és a figyelmesség!!!


Így van, nem kell egy nőt kitartani, de a figyelmességet szeretik a nők is. Pl. egy saját készítésű meglepetés, de akár egy vacsi is, amit ő készített.

2010. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

kérdező a lehetséges okok:

- a pasid sóher

-kényelmes, de az is lehet hogy nem vagy neki olyan fontos


vannak ilyenek is olyanok is, de a választ a te szívedben biztos jobban tudod!

2010. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezek közül valamelyik lehetséges csak?
2010. jún. 3. 13:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem azt jelenti hogy penz is kell hozza .... nem akit egyszer valaki igazan szeret nem csak azt nezi hogy pnze legyen ....

na de ha egy pasi igazan szeret egy not akkor normalis hogy ha ugy akarja hogy jolegyen a kapcsolatuk akkor kolt is a csajra pl vesz neki viragot ha nem is minden nap de legalabb hetvegeken

meg elviszi etterembe klubokba .... elviszi moziba stb s ezt mind az o zsebebol alja mert a pasi viszi el a csajt s nem forditva ... ha forditva lenne akkor a csaj kellen a pasinak fizetnie a mozit ettterem szamlat stb ....

s ha egy ferfi nem kolt a nojere vagy sajnal kolteni akkor nincs vele tisztaban hogy o e almai noje vagy sem s lehet hogy csak kihasznalja s nem szereti igazan

szoval meglehet hogy ha egy pasi sajnalja a penzt a noere kolteni akkor nem is szereti ....

Dr.David

2010. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!