Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi gusztustal...

Miért van itt ennyi gusztustalan ember?

Figyelt kérdés
Rossz nézni,olvasni hogy mindenkit leszóltok hogyha valami nem tetszik.Én nem értem az ilyen embereket.Gondolom elég keserves életetek lehet.A többi meg kérdéseket jelent,én azt hiszem hogy mindenki azt kérdez amit szeretne.Undorító amit itt egyes emberek művelnek.Tisztelet ugye a kivételnek.
2013. okt. 5. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy hány van. Lehet, hogy csak kettő, aki mindenhez hozzászól.
2013. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy nézem most az ilyen kérdések estéje van. XD
2013. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van :D


Amúgy jó kérdés.Bár én már megszoktam.Meg aztán,nem csak itt vannak ilyen emberek.

Én se értem amúgy miért jó leszólni egy kérdést (kivéve ha nagyon hülyeség).Vagy egy választ (hacsak nincs igaza annak az illetőnek).

2013. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Plaga ***** válasza:
És ezt most ünnepeljük meg valami lufival?
2013. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó is részben olyan :D

Bár én meg nem akarom leszólni,mert akkor én leszek a leszóló :D


Harmadik vagyok.És,amúgy tényleg mindenütt ilyesmi emberek vannak.Nem azt mondom,hogy mindenki,de sok helyen egy csomó egymást leszóló,kibeszélő,bunkó nem tudom milyen ember.Már annyit gondolkodtam rajta,hogy miért ilyen az emberek egy része,de végeredményben,úgysem lehet ezzel mit csinálni. :S


A kérdés biztos erre az oldalra vonatkozott,de ezzel a szövegemmel csak annyit akartam kifejteni,hogy manapság ilyen az emberek egy része,és nem csak itt.

2013. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán keserves az életük. Nagyon is jól szórakoznak a leszoló, beszólogatós válaszaikkal. Élvezik, hogy képesek komolyabb reakciót kiváltani másokból. Trollok.

Ne etesd őket!

2013. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Plaga ***** válasza:
Troll a fenét, csak rossz nézni az együgyű és idióta kérdéseket. Én például sírni szoktam.
2013. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!