Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gusztustalan...

Szerintetek nem gusztustalan ha egy kövér ember táncol?

Figyelt kérdés
Hip-Hopot kéne táncolnom a szalagavatón éshát eléggé seggriszálós meg mellrázós... és én vagyok a legkövérebb (vagyis az egyetlen) az osztályban... nem tűnnék gusztustalannak a sok vékony között?
2011. szept. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete voltam egy kültéri zumba megmozduláson... (külföldön)

Csak kiálltak 2-en 3-an oktatni és aki akart beállt táncolni.

Aki vezette az egészet az egy fekete lány volt, tipikusan jó nagy fenékkel és csöcsökkel, meg hassal.

De olyan jól mozgott, hogy az valami hihetetlen. És baromi jól állt neki ahogy rázta. A mellette álló vékony lánynak meg olyan bénán állt, nem volt mit mozgatnia... borzalmas volt.


Szóval nem a külsődön múlik, hanem hogy mennyire akarod megtanulni és beleélni magad. Szerintem jó leszel, csak gyakrolj sokat!

2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen :D nem szeretnék kimaradni a szalagavatóból ez miatt de azt sem szeretném ha rajtam röhögnének..


egyébként ez az egyik tánc: http://www.youtube.com/watch?v=Fc0EzA2zWDY

2011. szept. 25. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem 2 napja gyakoroltok rá - hogyhogy most jutott ez eszedbe? :)

Gusztustalan... Ugyanmár. Egy vödör hányás, na _az_ gusztustalan.

Ha beleéléssel csinálod és odateszed Magad, tök jó lesz!

Sok sikert! :)

2011. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hű tényleg jó riszálós egyszerre irigyellek is meg nem is a mi szalavató táncunk ilyen íres ugri bugri lesz...

Amúgy csak jól kell tudni a táncot...és jó lesz gusztustalannak nem mondanám ez butaság...de ha annyira zavar akkor tornázz kicsit...én nem vagyok túl súlyos de azért nekiálltam a Rubint Réka kisvideóknak napi egyszer kétszer....Youtubeon ha beírod hogy "van 5 perced?" akkor kiadja...nagyon jók...

2011. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!