Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy szegénység...

Szerintetek nagy szegénység van ebbe az országba? Szerintem borzasztó a helyzet.

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 10:36
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ukrán orvos gyereket, friss diplomásként havi 21000Ft-ot keresett.
2009. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
Ja és ez idén volt.
2009. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
elhiszem,de ott más árak vannak mint itt és az egy más ország!!!itt 21 ezerért 1 havi gáz számla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 11. 13:01
 14/44 anonim ***** válasza:
18%
Szoval neked mindenképp fontos hogy valamit ajàndékozz.Akkor vegyél egy egy tàbla csokit,annyira csak tellik.,Vagy olcsobb tisztàlkodàsi szereket,sminket.Nekem nem fontos az ajàndék,söt évek ota nem ajàndékozunk.Nekün arrol szol minden ünnep hogy együtt eszünk,együtt tv-zünk,együtt sétàlunk,tàrsasjàtékozunk,együtt fözünk.Mert erre ritkàn akad idö a munka miatt.
2009. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
és mennyire igazatok van,de sajnos az én családom nem ilyen...
2009. nov. 11. 13:24
 16/44 anonim ***** válasza:
63%
ez nem szegénység, ez a nyomor. szegénység az 15-20 éve volt. Európa gettója vagyunk, és a vidék még azon belül is egy újabb nyomornegyed.
2009. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
87%

Hat persze hogy nagy szegenyseg van! Ezen nincs mit vitazni, nincs mit irni, ezzel mindenki tisztaban van! Vajon miert megy ki rengeteg fiatal kulfoldre? Miert nem vallalnak a fiatalok gyerekeket Magyarorszagon?

En par evvel ezelott eljottem a kisfiammal kulfoldre elni, es most mondhatom, hogy nagyon jo dontes volt. Nincs anyagi gondunk egyaltalan.

Haza nagy ritkan megyek, de amikor meglatom azt a pusztulatot otthon, akkor mindig elborzadok. Magyarorszag nem fejlodik, hanem sullyed lefele.

Ukrajnahoz hasonlitjatok Magyarorszagot??? Ez a szomoru, hogy a nyomorhoz hasonlitjatok. Miert nem Nemetorszaghoz vagy Svajchoz hasonlitjatok???

Kerdezo, ha tudsz, menjel ki kulfoldre, mert ami otthon van, az semmi mas, csak nyomor. Azert dolgozni, hogy kifizesse valaki a rezsijet? Milyen elet ez? Ez nem elet, ez pusztulat.

2009. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
54%

Ez hülyeség, hogy szegénység van. OKÉ nincs fényűzés, de nekem ne mondja szegénység van, amikor minden 2. ember szájából lóg a cigi, a kocsmák se hallnak éhen. És bizony azt látom a nagyáruházakban is szépen vásárolgatnak az emberek.


Természetesen együtt érzek azokkal akik minimál bérből tengődnek, de nem az az átlag. A társadalom többsége még elvan, ha nem is luxusban.


De azt se felejtsük el mi vagyunk a saját szerencsénk kovácsai, nekünk is tenni kell hogy jobb anyagi körülmények közt éljünk.

2009. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
igen pontosan erre gondoltam amit te is le írtál.sajnos nem tudok egyéb okok ért ki menni de ha lehetne simán mennék.sokan elfogadják ezt ami itt van, köztük én is,mert nincs mit tenni bárcsak jobb lenne...
2009. nov. 11. 14:02
 20/44 A kérdező kommentje:
kocsmába ülnek az igaz,de az nem is itt írogat!!!cigi?az pedig nehogy már luxus legyen!!!!nyomor szegénység van!!!!ha te ezt nem is akarod bevallani!!egy iskolát végzek kb 1 mil-be van és még hol a vége??és még papirok stb...mind linkre..az államnak fizettem be a 90%át....fúj ez a sok sok rossz már gyűlölöm.!!!!!!!!
2009. nov. 11. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!