Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit eszik sok ember azon a...

Mit eszik sok ember azon a neven, hogy Noel? Csak szerintem borzasztó?

Figyelt kérdés
Külföldről átvett divatnév, ráadásul nem is szép, mégis mostanában sokan adják.
2013. okt. 17. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyi név külföldről lett átvéve... :)
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Miért ízlik egyeseknek a tök főzelék? Miért tetszik egyeseknek a kék szín? Miért, miért, miért???


Van egy olyan dolog, hogy ízlés. Ez pedig mindenkinél különbözik. Nem tudom miért kellene egyeseknek magyarázkodni az ízlésük miatt, ha neked valami nem tetszik. Neked nem tetszik, másnak meg igen. Más ízlésetek van. Lehet, hogy egyesek szerint meg az gáz, ami neked tetszik. Egyébként az anyakönyveztethető nevek nagy része külföldről átvett "divatnév", ahogy te hívod, csak azért, mert mondjuk 50-100-300 éve vettük át és nem mondjuk 10 éve, azért miért szebbek azok?

2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
55%
Aki melletted van, annak egész évben karácsony van! :) ezt pedig sok ember szeretné, ha így lenne.
2013. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszik, ennyi
2013. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is szörnyű, olyan "brazilos". De az ő dolguk, kinek mi tetszik. Aztán meg hogy a gyereknek mennyire fog tetszeni a saját neve, és mennyire fogja szeretni a szüleit emiatt, meg már a jövő zenéje, de szintén rájuk tartozik.
2013. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem tetszik ne ad a gyerekednek enyi, egyébb próblémád nincs az életben jó dolgod lehet...
2013. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Csak feltettem egy egyszerű kérdést, nem kell nekem esni, ezek szerint ti sem tisztelitek az én véleményemet.
2013. okt. 17. 20:06
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Ez most fiú vagy lány név?
2013. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Fiú
2013. okt. 17. 20:13
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Mit tiszteljünk azon, hogy ízlésbéli különbségekről indítasz provokáló kérdést úgy, hogy az természetes, hogy te épkézláb indok nélkül borzasztónak találod, de arról magyarázkodni kell, ha valakinek meg tetszik?
2013. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!