Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Barátnők.

Szerintetek mit tegyek? Barátnők.

Figyelt kérdés

Van kettő "barátnőm". Idézőjel->mert már kételkedek benne. Mindkettőjükkel már sok éve ismerjük egymást. Eddig 3an voltunk nagyon jóba, mindenhova együtt jártunk stb. Most elkezdtek csak ketten lenni, nem hivnak el sehova, nem mondanak el nekem semmit, mindenre azt mnodják csak rájuk tartozik, engem szindnak mindenért, de ők sose hibásak semmiben.

Egyáltalán nem érzem már jól magam velük, csak muszáj mert egy edzésre járunk, és egy kb. 10-15 fős csapatban lehetetlenség elkerülni őket. Már gondolkodtam azon is hogy kiiratkozok mert nem birom őket és nagyon zavar az amilyenek velem, már sírtam is miattuk eleget.


Szerintetek nagyon felfújom a helyzetet, vagy más is igy gondolná??? Nem tudom mit tegyek, megpróbáljak velük kibékülni, vagy hagyjam az egészet és tünjek el a környezetükből???


2009. nov. 17. 16:08
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Hát ez elég gázos helyzet!Le kell ülnöd velük és megbeszélni a problémákat!Kérdezd meg,hogy mi bajuk van veled!Ha úgy érzed ezt már nem bírod,akkor nem kell velük lenned.Az edzéseket nem hagynám abba a helyedben,még a végén azt hinnék,hogy megfutamodtál!Ha meg nem tudjátok megbeszélni a dolgot,akkor nem is voltak igazi barátnőid.

A barát az a bajban is melléd áll!!! :-)

2009. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát majd megpróbálom :). Köszi! =)
2009. nov. 25. 14:32
 3/3 anonim válasza:
szerintem mindenképpen kérdezd meg h. mi a bajuk veled, mert lehet h. semmi és csak kiutálnak :s.. sajnos nekem is volt már ilyenbe részem és nagyon rossz érzés.. remélem sikerül megoldanod :)
2009. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!