Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztálytársam állandóan...

Osztálytársam állandóan piszkál engem, mit tegyek? Nagyon unom már! 15/L

Figyelt kérdés
Az osztálytársam állandóan piszkál, pedig nem foglalkozok vele. Nem szólok vissza, nem is nézek rá, levegőnek nézem. De mégis folyton beszólogat, nem veszi észre hogy qrvára nem érdekel.. Egyszer tanultunk órán a bányákról, és hangosan mondja hogy 'XY(én) bányarém'. Ő az öltözőfelelős és mindig hamarabb vagy később nyitja ki az öltözőt, senkinek se tetszik ez, valamelyik nap bent kellett maradnom az osztályban, és ez a gyerek bezárta az öltözőt, a barátnőm kérte el tőle a kulcsot, megtudta hogy az esernyőm miatt, elkezdett qrvaanyázni engem a haverjával együtt. A barátnőm mondta ezt. Múlt héten orvoshoz kellett mennem,ezért nem tudtam bemenni az első 2 órára, de a többin ott voltak, és a haverja is beszólt nekem, hogy 'HOL VOLTÁL??'. Osztályfőnök üzentet velem vmit annak a fiúnak, és úgy letámad hogy 'MIVAN???'. Ma az volt hogy kérdeztem vmit az egyik osztálytársamtól, és beszólt nekem kiabálva hogy 'NEM MINDEGY??' visszaszóltam neki hogy 'bocsi de nem tőled kérdeztem,úgyhogy jó lenne ha befognád a szádat', teljesen kultúráltan mondam, nem ordítva. Régen is utált engem, alsó óta, pofákat vág mikor meglát, nem tudom miért, nem kell jóban lennünk csak hagyjon már!! 1 éve már eléggé elfajultak a dolgok, és a szüleim+ő szülei össze is vesztek miattunk, megoldódtak 1 kis időre a problémák, de megint.. Úgy unom már, mit tegyek?? osztálytársam marad még 3 és fél évig!!! Köszi a válaszokat!!
2009. dec. 3. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

polgármester? hehe, ez komoly? facepalm

inkább napiszarral érdemes fenyegetözni

2009. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én odamennék és egy akkorát lebas.znék egyet a mocskos fejére.Vagy tökön rúgnám.Általánosba olyan nyakleveseket meg tökön rúgásokat osztogattam hogy megtanulták kit piszkáljanak és kit ne.De már most középsuliba és volt lehetőségem egy kis "dádára" XD. Intőt ezért ugyse fogsz kapni.Kicsit be kell keményíteni...a szép szó nem ér semmit, és félni sem szabad attól a fostos arcú kisfiútol.


Sok sikert ;)

2009. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
gondoltam már rá, már annyiszor lejátszottam magamban, hogy szinte agyonverem, és szinte élveztem xD amúgy mostanában már szólogatok vissza neki durvábban, és csak röhögnek, de nem hagyja abba.. :( ez a napiszaros video nem rossz ötlet, majd megpróbálom lekapni őt mikor h.ülye :D
2009. dec. 14. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!