Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért lennének a magyar...

Miért lennének a magyar lányok a "legszebbek"?

Figyelt kérdés

Szerintem a világon mindenhol vannak szép, és kevésbé szép nők, nincs olyan ország, hogy a "világ legrondább női, a világ legszebb női" ott-itt élnek...

Ide jönnek a külföldi stárok, persze, hogy nem mondhatja azt, hogy: "Hát a francia nők szebbek mint a magyar nők..." Mert még megköveznék. ÉS

Annyi magyart hallok ezzel dicsekedni.

De mégis mire fel?

Ki találta ki ezt? Mintha Franciaországban,. vagy japánban ocsmány rondák lennének a nők, úgy mondják a magyarok, hogy "A LEGszebb nők"

Ki csinált közvélemény kutatást az ország férfijaival, és mikor?

Szerintem annyira pesszimisták a Magyarok, hogy valamit ki kell találni, hogy jöjjenek ide a külföldiek.


2011. júl. 3. 20:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A VILÁG*

ország férfijaival,

2011. júl. 3. 20:57
 2/16 tetro ***** válasza:
35%
minden nép ezt mondja saját magáról... de valójában ha elmégy észak-európába, vagy dél-amerikába... istenem azok a kolumbiai bulik... :D még hogy a magyar lányok...
2011. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, öcsém Németo-ban dolgozik szakácsként, azt mondja sose venne egy német nőt feleségül. Azt mondja, hogy rondák.

Lehet, hogy idegennek tűnnek és ezért nem látja őket potenciális feleségjelöltnek...:) Meg lehet, hogy más náluk a szépségideál, mint nálunk.

2011. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az olasz lányok a legszebbek... ahhh! Magas vékony alkat, hosszúkás arc, barna bőr, tenyérnyi napszemüveg, telt ajkak, stb. Amúgy szerintem a magyar lányok is szépek és azért, mert sok népség keveredett itt a Kárpát-medencében, és ez a gének szempontjából előnyös, állítólag ezért is olyan tehetséges a magyar, ezért van sok Nobel-díjasunk is.
2011. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát pedig én külföldiektől is sokszor hallottam már, hogy a magyar lányok így meg úgy milyen szépek. És nem úgy, hogy nekem mondták így konkrétan bele az arcba, szóval nem nekem akartak vele puncsolni.

Amúgy valószínűleg azért alakulhatott ez ki, mert Magyarországon nagyon sokféle típusú nővel lehet találkozni, szinte mindenki találkozhat a zsánerének megfelelő csajjal. Genetikailag elég kevertek vagyunk ugyebár. Míg ugye sok országnak megvan a maga "embertípusa" és nőtípusa is ezáltal, addig nem nagyon lehet azt mondani, hogy a TIPIKUS magyar nő így vagy úgy néz ki.

Szóval azt, hogy a magyar nők a legszebbek (bár ez így persze kicsit túlzás), nem a magyarok találták ki elsősorban, hanem a külföldiek, akik idelátogattak. Más kérdés, hogy a magyarok meg előszeretettel terjesztik is ezt, ami mondjuk érthető is :)

2011. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A magyar (és egyéb kelet-európai) nők nem az hogy szépek hanem SZEXISEK! Én éltem Franciaországban, Németországban és habár a francia nők öltözködése páratlan és hihetetlenül nőiesek, a németek pedig nagyon sokat törődnek a külsejükkel (bár nem a törékeny nő típus dominál), mégis mikor egy cseh, lengyel vagy magyar nőt látok egyértelműen a szex jut eszembe :) Nem tudom megmagyarázni egyszerűen "szépek". És amíg Svédországban vagy Olaszországban mindenki ugyanúgy néz ki, Magyarországon bármilyen típust lehet találni a szőke barbibabától a mediterrán vadmacskáig.
2011. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

ízlés kérdése.

nekem egy orosz ismerősöm mondta, miután itt járt néhéányszor, hogy eléggé csúnyácskák itt a lányok.

2011. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TheAnonymus11. ***** válasza:
A polinéziai hölgyek híresek a szépségükről.
2011. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
41%
én lány vagyok, de a női volt osztálytársaimnál ocsmányabbat még nem láttam....
2011. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Biasa ***** válasza:
82%
Nézz körül Írországban,Skóciában, Angliában, Németországban,(hogy csak néhány európai országot említsek), aztán megérted, hogy miért mondják ezt.
2011. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!