Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az osztálytárs...

Mit tegyek hogy az osztálytársaim elfogadjanak végre?

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok lány, és elegem van az osztálytársaimból: Egyfolytában megaláznak, és mindig bántanak, egyfolytába megkérnek vmire pl. Vigyem fel a tornazsákukat, hozzak le nekik ez azt.... Aztán ha felelés van nm megy ki senki, és azt mondják tegyem meg az osztályért, ha meg nem akkor milyen flegma vagyok. Ha bármit csinálok , akkor sem fogadnak el, és nekem nem néznek el semmot másnak viszont jajj semmi baj...,meg mindenki azt mondja milyen ronda vagyok.... Tudom, de próbálok megváltozni, már van facebookom is de le akarom törölni magam mert abbol mindig van valami botrány, de az nem velem, de akkor sem szeretem

2014. ápr. 24. 17:39
 1/3 Fannuella válasza:
Szia! Ha gondolod írj privátot.:) szívesen segítenék!:)
2014. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

légy mindig önmagadad és állj ellen a csicskázgatásoknak!

Ha pedig fizikailag bántanak, szólj valakinek! ezeket teheted! És elmehetnél egy közeli gyülekezetbe, mert ott szeretni is, elfogadni is elfognak!

2014. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is ne hagyd hogy csicskáztassanak. Ne teperj értük, nem érnek annyit. Ha nincsenek más barátaid, járj el szakkörökre, sportolni, táncolni, és ott barátkozz, meríts erőt. Nyílj ki, legyél vidám, és magabiztos és akkor az osztály is el fog fogadni. Nem megy majd egyik napról a másikra, de hidd el, változni fog. :)

18/l

2014. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!