Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha egy fél...

Titeket nem zavar, ha egy fél órája kint álltok a buszmegállóban, és egyszer csak jön egy pofátlan ember és beáll legelölre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Az még talán a jobbik eset, hogy a mamókák csak szimplán beállnak előre. Az már rosszabb, ha hátulról a botjukkal ütlegelik az elől állókat, hogy ugyan engedjék már őket elsőként felszállni.
2010. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem, mert én szoktam lenni az a pofátlan ember!!

Állj előrébb b@zdmeg!

2010. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs kiírva a buszmegállóhoz, vagy a buszra, hogy felszállás érkezési sorrendben. Ez nem orvosi rendelő. Amúgy meg állj annyira előre, hogy más ne tudjon eléd állni.
2010. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

A magyarok többségében nincs meg az a szintű intelligencia a társas együttléthez, hogy sorba tudjon állni. A magyarok többsége birka; úgy is viselkedik.


Nem csak az öregek, hanem a fiatalok is ilyenek. Amikor odaáll az ember elsőnek, vagy másodiknak, akkor az ezután jövők már nem mögé állnak, hanem mellé (esetleg elé). Eszükbe sem jut, hogy létezik sorbanállás is a világon.

A libáknak már megy, de a magyar még nem jutott el a fejlődés azon fokára, hogy képes legyen az előtte lévő mögé állni.

Mikor meg szól az ember, akkor jön a "földet nézem, biztos nem nekem szólt" féle félrefordulás. Úgy tesz, mintha nem is róla lenne szó.


És mikor megjön a busz, elkezdődik a "roham". Megy a lökdösődés meg a tolongás. Ha buszsorfőr lennék, simán azt mondanám, hogy addig nem száll fel senki, amíg nem lesz szép egyenes sor az ajtó előtt. Utána várnék, hiszen ráérek.


Alapvető neveltetésbeli hiányosságok vannak Magyarisztánban az emberek között. Mintha a szüleik nem tanították volna meg nekik, vagy az óvodában, iskolában nem lett volna erről szó. Pár kivétel akad, de a többség egy idióta birka. De hát mit is várnánk a Balkán közepén egy tetű néptől, ami még ennyire sem képes?! :S

2010. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
ha buszsofőr lennél egy nap múlva kirúgnának. Nem isten lennél, hogy az embereknek parancsolgass. Egyébként meg köt a menetrend, szopacs.
2010. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem baj. De legalább egy napig rend lenne. Úgysem akarok buszsofőr lenni. :)


Egyébként meg Angliában sorban állnak az emberek. Mikor jön a busz, leszállnak azok, akik le akarnak. Majd az ott lévő kaller felméri, hogy mennyi hely van, és annyi emebrt enged fel. A többiek meg megvárják a következőt; nincs buszon csimpaszkodás meg álldogálás (nem mindenhol van így, de sok helyen igen).

És mégsincs tolongás - szépen sorban állnak az emebrek, egymás mögött. Mert ők emberek - nem pedig birkák, mint a magyarok. ;)


Érdekes módon ott (és más helyen nyugaton) szemét sincs a földön. Nincs eldobott papírzsebkendő, cigicsikk, üdítősdoboz, stb. Vagy ha van is, lényegesen kevesebb, mint nálunk.

Ez is csak a Balkánra jellemző, itt Magyarisztánban, a birkák között.

2010. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

Az egyik válaszoló milyen sorba állásról beszél,hm? Amikor összevissza álldogállnak az emberek, na most akkor melyik mögé álljak oda? Nem érzed hogy nonszensz egy kicsit amit írsz....


Az meg a másik, kérdező, hogy ne legyél már ennyire töketlen! Ha látod hogy ez folyik, akkor állj előre te!

Mellesleg, nem csak két véglet van! Attól hogy nem állsz be mindenki elé még nem kell magad elé engedned az egész buszt! Ha látod mi a helyzet, akkor vágj be a 4-5. elé és kész. Megelőzés.

Amúgy tényleg az öregek szoktak tolakodni, fiataloktól nem nagyon tapasztaltam még.


De nem tudom miért húzod magad ennyire fel ilyen apróságokon? Ha meg fiatal vagy és férfi, akkor meg nem igaz hogy nem tudsz akár néhány órát is álldogálni a buszon, ha kell! Erre mondják, hogy "jó mulatság, férfimunka", ami annyiban igaz, hogy csak a tartatlanok nem bírják ki.

2010. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%

"Az egyik válaszoló milyen sorba állásról beszél,hm? Amikor összevissza álldogállnak az emberek, na most akkor melyik mögé álljak oda? Nem érzed hogy nonszensz egy kicsit amit írsz...."

Te szerencsétlen! Pont az ilyen felfogás miatt áll mindenki össze-vissza, nem veszed észre?

Tipikus birkák - tipikus magyarok: "mert a másik is ezt csinálja".


"Ha látod hogy ez folyik, akkor állj előre te!"

A többség ezt csinálja. Ezért tartunk ott, ahol. Ezért tolakszik meg köldösődik a többség a buszmegállóban, mert úgy gondolkodik, mint te.


"Ha látod mi a helyzet, akkor vágj be a 4-5. elé és kész. Megelőzés."

Európa messze van, mi? Isten hozott a Balkánon! :)

Nehogy eszedbe jusson esetleg beállni a végére. Ááá, akkor talán elmondhatnád, hogy egy minimális kis kultúrával rendelkezel. Inkább taposd el a másikat, tolakodj, nyomulj. Ez a trendi - gyönyörű ország.


"Amúgy tényleg az öregek szoktak tolakodni, fiataloktól nem nagyon tapasztaltam még."

Mindkettő szokott ugyanúgy.


"De nem tudom miért húzod magad ennyire fel ilyen apróságokon?"

Talán mert szegény azt gondolta, hogy Európában, kultúrált emberek között él. De gondolom már belátta, hogy ez nem Európa, és csak idióta birkákkal van körülvéve, akik még meg is magyarázzák, hogy miért ilyen kultúrálatlan taplók.



Nem azért tart ott az ország, mert olyanok a politikusaink, amilyenek. Hanem azért, mert az ország többsége (és EBBŐL KÖVETKEZŐEN A POLITIKUSOK IS) ilyen tapló barmok. Magatoknak köszönhetitek, amit kaptok. Kár, hogy ezt a normálisabb kisebbség eléggé megszenvedi. (És még csodálkoztok, hogy ennyien itthagyják az országot. Nem a pénztelenség miatt mennek el, hanem a többi tapló magyar miatt.)

2010. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

08:16 te most viszont nagyon kultúrált európai embernek érzed magad, hogy így leoltasz és sértő kifejezéseket használsz velem szemben, amikor én ugyanezt nem tettem.

Na akkor ki is az európai és a kulturált?

Önmagadat minősítetted most, sz.r ügy

2010. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%
A birka és a tapló szót máskülönben már túl sokszor használtad a mondataidban, és megmondom őszintén, k**vára idegesít.
2010. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!