Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tippek magány ellen utazás során?

Tippek magány ellen utazás során?

Figyelt kérdés

El fogok utazni néhány hónapra, külföldre, egyedül. Tartok tőle, hogy néhányszor magányosnak fogom érezni magam, hiszen az első hetekben senkit nem fogok ismerni. Van valami ötletetek, hogy mi az, amit ilyenkor elővehetnék, amire ilyenkor gondolhatnék, hogy kicsit jobban érezzem magam?


Ilyenekre gondolok, mint pl. fotót elővenni, vagy valami jó emléket felidézni stb.


Köszi!


2014. aug. 19. 22:57
 1/1 Yoni03 válasza:
Én a helyedben mikor honvágyam van vagy egyedül érzem magam akkor zenét hallgatnék,(nem tudom hogy vagy vele de) én zenehallgatás közben érzem igazán otthon magam. De az sem rossz ötlet hogy telefonodra felveszel videókat a szeretteiddel és amikor hiányoznak akkor megnézed...jobb ötletem nincs, remélem segítettem.
2014. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!