Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki aki így érez?

Valaki aki így érez?

Figyelt kérdés
18 éves bp-i fiú vagyok, eléggé magányos is, mivel egy ideje nincsenek barátaim se barátnőm, arra gondoltam hogy jó lenne pár napra eltünni innen, és kimenni valahova kűlföldre, nincs kedve valakinek eljönni velem valahova? Fizetném, párizs, london stb :) ha gondolod írj komit, 1 főre gondoltam, lehet az fiú vagy lány is, kedves jófej fiú vagyok. az ismerőseim nem érnek rá csak úgy eltünni, ezért keresek itt olyat , aki velem jönne valamerre, egyedűl nincs kedvem:D

2013. okt. 1. 17:57
 1/7 David82 ***** válasza:
Helló. Ha gondolod, lejöhetsz egy hétvégére Szegedre, együtt elmehetnénk bulizni. Megmutatnám a két ismert szórakozóhelyet. Annyit, hogy nekem nem kell fizetned semmit: ne pénzért szerezz barátokat. Szállást magadnak kellene keresned. Hetero vagyok, tehát a csajokat szeretem, de jelenleg nincs barátnőm, mert szakítottunk. Kiment Angliába. Én itt élek Szegeden, néha feljárok Pestre. Ismerem a Morrison's 2, Pink Club szórakozóhelyeket. Ha gondolod, írj privátba, Facebookon fent vagyok, megnézheted az adatlapomat. Nem vagyok veszélyes figura, kerülöm a balhét. Ennyit rólam.
2013. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, en Koppenhagaban vagyok - szinten meglehetosen magányosan. Ha eljossz, szivesen toltom veled az idot s bemutatva a varost, beszelgethetunk :)


Ha van kedved, irj. Tudom nem egy Párizs, de Magyarorszagrol nem sokan jonnek ide, s emiatt még kulonlegesebb leszel :D


21 f

2013. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is válaszol.
2013. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:DDDD

Írj,a tiéd vagyok;)

2013. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De voltam már ugyanilyen helyzetbe. Én pl végleg elakartam szökni... Hogy hova azt nem tudom pontosan de Olaszországra gondoltam, na nem azért mert a kedvenceim közé tartozik, csak átlehet vészelni a telet.Nem is tudom hogy gondoltam, de reménykedtem benne hogy útközben minden településen megszánnak pár száz forinttal vagy ennivalóval és nem halok éhen.El is indultam gyalog, de Pátynál megálltam átgondoltam és adtam még egy esélyt annak, hogy normális életet éljek. Így visszagondolva tényleg jobban tettem...

Hát szerintem ne tegyél ilyen ajánlatokat, majd jön pár haszonleső azt jól megszívod.

Inkább költözz ki pár napra ebben a jó hidegben a környező hegységekbe, nagyon poén, örök élmény és még nyugis is. Talán még veled is mennék.

2013. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy látom megoszlik itt a vélemény, úgy vagyok vele hogy pár nap erejéig, csak úgy.. utálom már magyarországot. Semmi új nincs benne :s változás kell:)
2013. okt. 2. 11:52
 7/7 A kérdező kommentje:
A többieknek, nemtudom, utánna nézek ennek a koppenhágának stb. Aki írta hogy : tiéd vagyok, na arra leszek kiváncsi ki lehet :D
2013. okt. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!