Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kezd el öregedni az...

Mikor kezd el öregedni az ember? Hány éves kortól?

Figyelt kérdés

A nők vagy a férfiak öregednek hamarabb? Mi a titok ha valakin nem látszik a kor és 40 évesen simán letagadhatna 10 évet? Érdekel 17/l

Melyik kor a legalkalmasabb, hogy egy nő terhes legyen, úgy általában?


2014. szept. 13. 18:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8: Márpedig sokunk nem szül a semmire és bizonytalanságra, ez van. Azzal nem értek egyet, hogy aki 28 évesen nem kész, az beteg. Vannak későn érő emberek ;) De más okok is lehetnek, e téren élénk a fantáziám.
2014. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A barátom 39 éves, de 30-nak tippeltem, mikor megismertem. Nincsenek ráncai, nem őszül, sportos a teste, stb. Én 20 vagyok, engem idősebbnek szoktak gondolni de inkább a viselkedésem és a kisugárzásom miatt. Szülni a következő 10 éven belül szeretnék, ezt tartom ideálisnak.


Nagymamám 85 évesen halt meg, előtte egy év alatt nagyon sokat öregedett, viszont azelőtt nyugodtan letagadhatott 10-15 évet. Fitt volt, kevés ránc volt az arcán, szellemileg is teljesen rendben volt, adott a frizurára és az öltözködésre. Anyukám 60 lesz, de 50-nek néz ki. Remélhetőleg én is ezt örököltem. Egy barátnőm nagymamája viszont 60 se volt, mikor megismertem, és 70 fölöttinek tippeltem, tipikus öreg mamóka volt otthonkában, ősz, dauerolt hajjal, reneteg ránccal.

2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!