Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kínaiakról?

Mit gondoltok a kínaiakról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 14:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
46%

Sokat lenne mit tanuljunk toluk.

Szerintem az a keves ellenszenv abbol adodik, hogy létezik ellenuk egy fajta ellenpropaganda, mert Amerikanak nem tetszik, hogy nem ő a nagyteso, s konkurenciaja akadt. Amugy ha Kina lenne abban a helyzetben, mitn az USA, biztos vagyok benne (csak egy hangulaterzekelteto pelda), hogy pl nem kenyzeritenének a kinaiak, hogy megtanuljunk kinaiul, mig az angolt ugy kenyszeritik rank, h még mi örulunk neki. A keletet össze sem lehet hasonlitani a nyugattal.

2010. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
47%
Nem akarok senkit megsérteni de utálom őket!!!!!!!Szinte már nincs is olyan ruha ami nem Kínai selejtes mint ők!!!!!!Takarodjanak vissza oda ahonnan jöttek!!!!!!!Ezért vásárolok csak is márkát!!!!!!Lehet ez is tönkremegy!Menjen is,de akkor sem ők készítették!Szóval takarodjanak vissza maguknak a rízsföldjeikre!!!!!!!!Gyűlölöm őket,irritálnak és tetvesek!!!
2011. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Én hogy rohadt állatkínzók!! [link]
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
azt gondolom rohadt csövesek akik el akarják foglalni egész európát a szar áruikkal és szar undorító kajájukkal ...fúúj nem akarok megismerni egyet sem !
2011. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!