Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik érvelés a homoszexuál...

Az egyik érvelés a homoszexuálisok szerint az, hogy azért normális a homoszexualitás mert az állatvilágban is jelen van, akkor a nekrofília, kannibalizmus, pedofília, vérfertőzés stb. is normális?

Figyelt kérdés
Csak mert ezek is előfordulnak az állatvilágban.

2014. dec. 30. 21:58
 61/94 A kérdező kommentje:

"melyik egyetemen végeztél, ahol az alfahírt és a youtubet is tanulmánynak hívják?"


Legközelebb fogalmazzál akkor érthetőbben. Leírtam egy pár dolgot, mire te annyit írtál, hogy mutasd. Erre elküldtem a videót és egy cikket, mire te hőbörögni kezdtél. Ja, hogy nem fogalmazta meg tetroka normálisan, hogy mit akar, de a másik hülye. Na mehetsz aludni.

2014. dec. 30. 23:57
 62/94 anonim ***** válasza:
26%

# 48/52 Időpont ma 23:46


Mondom én, hogy hülye vagy. Najó, csak irdatlanul rosszul használod a természetes szót. A természetes =/= normális, még mindig.


A gyilkos galóca is természetes, mégis ha megeszed meghalsz. Az meg szerintem nem normális, ha a kajám megöl.

2014. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig remélem, hogy az oldal moderátorai tetrot is le fogják tiltatni, ahogy anno velem tették. Idetolja a pofáját és csak provokál.
2014. dec. 30. 23:58
 64/94 anonim ***** válasza:
(kicsit elkanyarodtatok a kérdéstől...)
2014. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
6%
Ennyit vitatkozni azon ami nyilvánvaló...A homoszexualitás nem normális.
2014. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 A kérdező kommentje:
Írtam már, ő minden kérdés alatt provokál. Engem régen fele ennyiért kitiltottak, remélem, hogy őt is kifogják, hacsak nem részrehajlóak az adminok...
2014. dec. 30. 23:59
 67/94 tetro ***** válasza:
94%
ha itt valaki provokál az te vagy.
2014. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:
Ha valaki végigolvassa látja, hogy te provokáltál. De remélem, meglesz ennek a következménye itt az oldalon.
2014. dec. 31. 00:01
 69/94 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy az miért baj, ha tanulmányok azt hozzák ki, hogy azonos nemű párok gyerekei stabil személyiségűek? Konkrétan milyen negatív dologra lehet ebből következtetni?
2014. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 tetro ***** válasza:
91%

00.01

az egész kérdést csak trollkodásból tetted fel... lehet álszentkedni, de nyilvánvalóan egy kisebbséget próbáltál okádék érvekkel támadni. ha valaki szól, hogy egy így helytelen, az nem trollkodás, hanem trolltalanítás.

2014. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!