Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy az...

Csak én érzem azt, hogy az átlag magyar euroszkeptikussága egyre nagyobb?

Figyelt kérdés

Kezdhetnénk azzal, hogy engem szó szerint kiközösítettek meg röhögnek a származásomon es a vallasomon iskolában.

Az év férfi hangja Magyarországon vietnámi lett es nemhogy nem gratulaltak neki, de meg mondtak is, hogy vissza Vietnamba stb....

Az atlag magyar szo szerint beleszol a nyugat-eus.dolgokba is pl. iszlamizalodas stb... es ha mar ennyire utaljak az arabokat, izraelieket, kurdokat miert elnek a Közel-Keleten több szazezren magyarok? Nekik szerintetek hogy esne, hogy GO back Hungary?!

Ezzel szemben a europai tarsukra szinte Istenkent tekintenek...

De miert?



2015. jan. 2. 10:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Érdekes...múltkor lattam egy felmerest hogy jo sokan laknak arab orszagokban magyarok. Wikit ne nezd! Mert az kb. 2008as es alig valtoztatnak rajta. Es inkabb leszek ,,arab terrorista" es nevessenek tovabb az osztalytarsak, minth lenezzenek engem Europaban mert egy magyar tajparaszt vagyok. Es lehet ezt a kerdest nem merte volna feltenni egy kulfoldi de mivel en ,,sajnos" felig ,,magyar vagyok" ezert nekem igenis jogom van feltenni ezt a kerdest es megkerdojelezni ezt a szegyenletes viselkedest.

Hogy peldaul ez az allando feszultseg, diszkriminacio a magyarok koreben miert nepszeru! Egyszeruen hihetetlen...

2015. jan. 2. 12:19
 12/27 anonim ***** válasza:

Mégis miért kellene választanod, hogy magyar vagy arab legyél?Tudj alkalmazkodni mind2 állampolgársággal.Nekem a gyerekeim ezt teszik,eszükbe sem jutna, hogy válasszanak.

Erzékeny vagy és magadra veszel mindent,amit nem kellene.Gondolom Libanonban nõttél fel.Igaz ott több nemzetiség él együtt,de az is biztos,hogy ott is voltak problémáid,mert nem egészében voltál arab.

2015. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nahat ezaz hogy pont Magyarorszagon nottem fel, ebben a beteg tarsadalomban. Ahol neonacik budoszsidoznak meg araboznak, a masik az iszlamrol ,,mindent tud"! A harmadik egy idegbajos aki Magyarorszag legforgalmasabb korutjan elkezd verekedni. A negyedik egy irigy kutya. Az otodik a cigányokkal van elfoglalva stb....

Megis mi jon le a kulfoldieknek szerinted?

2015. jan. 2. 13:02
 14/27 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekre nem kell odafigyelned.Mindig nézd azt,hogy ki mondja és abból vonjál le következtetéseket.Ha Libanonban éltél volna, ott is kaptál volna megjegyzéseket, ezt hidd el nekem.Nagyon nehéz nektek gyerekeknek,ezt elismerem.Fel a fejjel és légy büszke az arab-magyar állampolgárságodra.
2015. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
20%

1. Hogy jön ide az euroszkeptikusság? Ugye nem tudod, mit jelent a szó?

2. Nem szívesen írom ezt, de gusztustalan, ahogy fröcsögsz itt, általánosítasz, pont úgy, ahogy az igazi neonácik, nacionalisták, szélsőségesek. Igen, amikről írsz, pont rád igaz. Nem mondom, hogy nincsenek rasszisták Magyarországon, de amit te művelsz, az igazi mintapélda. Eleve egy kérdésnek álcázott provokációt dobtál be, nem is értem, mit akartál elérni vele. Idejössz, szídod a magyarokat, és bólogató kedves válaszokat vársz?

Pffujjj...

2015. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ha 10/9 magyar ilyen miert ne altalanosithatnék?

Az a baj, hogy a magyarok tobbsege nagyon szereti az europaiakat, a feher borueket. Mikozben nagyon lenezik oket.

Nyugat Euban nem a muszlimok hanem az ott elo oslakosok verik ezeket. Multkor hallottam havertol hogy Daniaban megvertek oket, mert megszolaltak magyarul. Franciaorszagban apam egyik magyar ismerose azt mondta, hogy egy francia megkerdezte mit keresnek itt a kelet-europaiak? Feketek es a muszlimok jobban dolgoznak.

Folytathatnam a sort....

2015. jan. 2. 14:31
 17/27 anonim ***** válasza:

"Ha 10/9 magyar ilyen miert ne altalanosithatnék?"


Mert azzal te is pont ugyanazt teszed mint akik veled szemben általánosítanak.

2015. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%

"Daniaban megvertek oket, mert megszolaltak magyarul"

Vagyis a dánok egy undorító nép? Tízből kilenc belerúg a magyarokba meg minden idegenbe? Dánok pfujjj? Ja, és franciák pfujjj?? Vagy hogy van ez?


"10/9 magyar ilyen"

És ha te magyar lennél, te lennél a tizedik. :)

2015. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, de én már kíváncsi vagyok:

Látom hogy nagyon berágtál... Mit tettek veled a suliban?

2015. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Irhatsz altalanositast, hogy milyenek az arabok, de annak tuti hogy semmi valosagalapja nincsen. Mivel a legnagyobb altalanositasra is max. 10/2-re igaz. 350 millios nepet nem tudsz altalanositani, ellenben egy 15 millios nepet amelyiknek fele elhagyta a sajat hazajat bizony lehet! Minel kevesebben vannak annal jobban altalanositasz.

Muszlim kerdesekben elhangzottaknak a fele nem igaz.

Leggyakoribb valaszok:

Olvasd el a Lanyom nelkul soha c. konyvet.(rohogogorcs)

A muszlimok csak kihasznaljak az europai lanyokat (megjobb... de nem igaz)

A muszlimok prostinak nezik az itteni lanyokat (ez sem igaz).

a muszlimok nem tisztelik a nem muszlim embertarsukat(ez sem igaz)

Lehet meg folytatni...

Es megh a magyar ember utoiteletes! Eszem megall!

2015. jan. 2. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!