Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy az...

Csak én érzem azt, hogy az átlag magyar euroszkeptikussága egyre nagyobb?

Figyelt kérdés

Kezdhetnénk azzal, hogy engem szó szerint kiközösítettek meg röhögnek a származásomon es a vallasomon iskolában.

Az év férfi hangja Magyarországon vietnámi lett es nemhogy nem gratulaltak neki, de meg mondtak is, hogy vissza Vietnamba stb....

Az atlag magyar szo szerint beleszol a nyugat-eus.dolgokba is pl. iszlamizalodas stb... es ha mar ennyire utaljak az arabokat, izraelieket, kurdokat miert elnek a Közel-Keleten több szazezren magyarok? Nekik szerintetek hogy esne, hogy GO back Hungary?!

Ezzel szemben a europai tarsukra szinte Istenkent tekintenek...

De miert?



2015. jan. 2. 10:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ezt a sulis dolgot hagyjuk...nem akarok belebonyolodni, de a folyoso egyik vegebol a masikba nagyon tudjak azt orditani, hogy terrorista! Szemembe mar nem megy. De a hatam mogott es a folyoso egyik vegebol a masikba igen! Ki nem allhatom ezeket.

Kihangsulyozom az orszag egyik legjobb gimnaziumaban..hat nem undorito dolog?! Ez megy 2 eve...

Igy hat ha en kuloncnek szamitok akkor inkabb leszek arab.

2015. jan. 2. 16:15
 22/27 anonim ***** válasza:

15:52


Sajnos mind igaz, amiket felsoroltál,tisztelet a kivételnek!Ugy látszik mégsem ismered igazán az igazi arabokat.


Na most nekem van egy gyanum(ha tévedek bocsànat)te talán egy ujonnan felvett muszlim vallásu vagy.Meglátásom szerint nem vagy te keverék,te egy igazi magyar vagy.Ha nem éltél arabországban,mégis honnan tudod,hogy milyenek?Hány éves vagy?


Tudod a magyarokban is van jó ember és rossz ember és az araboknál is igy müködik.

2015. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Muszlim vagyok a kezdetektol fogva. Felig arab felig magyar. Es nagyon jol ismerem az arabokat sok arab orszagban jartam mar.



Amugy ha vlki esetleg nem erti miert irtam kurdot most leirom.

A magyar internetforumokon megjelentek a torok kommenthuszarok es elkezdtek oltogatni a kurdokat. Persze mivel a magyarok imadjak azt a nepet amelyik tobb nepirtas is a nevehez kotheto tobbnyire nekik hisznek (örmény es kurd nepirtas).

Voltam Torokorszagban es valtig allitom, a TOROKOK ROSSZABAK, MINT A CIGANYOK! A kurdokat aki rosszkent beallitja az hazudik! A kurdok a legnagyszerubb emberek akiket en megismertem! Sok magyartol hallom azt, hogy jaaajjjj mi szenvedtunk a legtobbet! De nem! A kurdok azok akik legtobbet szenvedtek a tortenelem soran. Ok azok akik a mai napig harcolnak egy fuggetlen allamert. Szamomra ok a legjobb emberek es a legbatrabbak. Sajnos mindig elkerulte oket a szerencse, mert egy igazi nagyhatalom sem allt mellejuk. Ott voltak az 50 millios torokkel, 60 millios iranival es 300 millios arabbal szemben.

Remelem hamarosan kikialtjak Kurdisztant! Sok kurd baratom van!

2015. jan. 2. 17:14
 24/27 A kérdező kommentje:
*rosszabbak
2015. jan. 2. 17:16
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nem sértegetni akarlak ezzel de nagyon elmaradott vagy.


Én török származású vagyok , illetve csak részben .

De én még SOHA nem szídtam a kurdokat,sőt SEMMI bajom velük.

Kérdező mi köze van az euroszkeptikusságnak az rasszizmushoz?

A másik azt állítod magadról hogy nagyon toleráns vagy

" a TOROKOK ROSSZABAK, MINT A CIGANYOK! "

2015. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :

Ne hidd azt hogy a törököket nem nézik le.

2015. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Oke oke tema lezarva. Hello.
2015. jan. 6. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!