Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rasszisták az...

Miért ilyen rasszisták az emberek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 11:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tenném fel a kérdést, miért csak ennyire rasszisták az emberek?
2010. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Miért provokálják a magyarokat a kisebbségek?
2010. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

miért? a másik ember miben kevesebb nálad?

persze nem azt modnom, h akik lopnak meg nem dolgoznak, ugynugy szeresd, de nemcsak cigányok között van iylen , köztük is van jo, a feketéket se kellene ugy kinézni, nem lehet igy általánositani mindent...

2010. febr. 7. 11:57
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas élőlény, törvényszerű, hoyg csoportokat alkot, az egyes csoportok között pedig versengés lesz az erőforrásokért. Az adja is a rasszizmust, mint természetes viselkedést. Egyébként minden ember "rasszista", csak egyesek nem rasszok alaján ítélik el a másikat, hanem vallási nézetük, pénzügyi helyzetük, viselkedésük, gondolkodámódjuk stb alapján. Ezt definíció szerint nem ugyan rasszizmusnak nevezzük, de a mögötte álló elv ugyanaz.
2010. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Ha kíváncsi vagy rá én elmondom miért rühellem a cigányokat.

Jó környéken lakok, jó iskolákba jártam, szinte soha nem kellett cigányokkal érintkeznem. Nap mint nap láttam őket, de csak kocsiból vagy bicajjal elsuhanva.


Most 30 éves vagyok, lassan szeretnék egy saját lakást vagy házat. Nézegetem a lehetőségeket hitel után.

Mondjuk ha akarok egy használt 10 milliós panelt, vagy város széli kertes házat, akkor 20 évig kell havi 103 e ft ot fizetnem. Miből fizessek ennyit? Hogy merjek bevállalni 20 évig havi 103 e ftot?


Örökölhettem volna nagymamámtól egy takaros házat. Kb 6-7 milliót kellene érnie. Igen ám, de közben az utcája elcigányosodott. 4 millióért sem tudjuk eladni. Talán 3ért menne el. Gyakorlatilag azért bukok 3 millió forintot, amiért cigányok költöztek oda.


Ha nem lennének cigányok, simán beköltöznék abba a házba, és 1-2 milliából modernizálnám, és boldogan élhetnék egy minimális hitellel.


Hála ennek az utolsó senkiházi népségnek, az egész életemet a hitelek törlesztésével fogom tölteni, és soha nem fogok tudni kitörni a mókuskerekemből.


Megnéztem a házat, hogy tudnék-e én ott lakni. A sok büdös cigány az utcán éli az életet, az utcán lévő fákat vágják ki tüzelni, kint boxolnak, nincs kerítés, kint óbégatnak.


Na ezért vagyok rasszista, és ezért gyűlölöm tiszta szívemből ezt a szemét igénytelen népséget!

2010. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
És igazából amiért ilyen helyzetbe hoztak, én is mindent megfogok tenni, hogy pokollá tegyem az életüket!
2010. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

És kinek a helyzetét akarod pokollá tenni?

A ház körül garázdálkodó cigányoknak, vagy úgy általánosságban a cigányoknak?


Mert nem mindegy, az első nem rasszizmus, a második az.

2010. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
Leszarom, hogy minek neveznek, amelyik jön sorba, és nincs valamilyen érdekem vele, az mond törleszteni fog...
2010. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
mert a kormány azt mondta... én pl nem vagyok rasszista, csak nem bírom, ha egy ember úgy ül fel a buszra, hogy kiájulnak mellette a normálisak, és azt sem, ha valakinek nem kell megdolgoznia a megélhetéséért úgy, mint nekem
2010. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem "fentről" gerjesztik a rasszizmust. A dolgozó emberekből még a xart is kicsavarják, és az ő kínkeservesen megkeresett pénzecskéjüket odaadják azoknak, akik életükben egy másodpercet sem tanultak/dolgoztak. Ők meg élnek mint Marci Hevesen a sok "segílykéből", melyet 3 nap alatt elvernek piára, játékgépre, utána pedig mennek a városházára óbégatni, hogy adjanak még több pínzt, mert "NEKIK AZ JÁR" (de mire fel???).


És ez nem elég, mert ezek mellett még hangoskodnak, rabolnak, értelmetlenül rongálnak mindent és megkeserítik szerencsétlen becsületes emberek életét. Az pedig egyenesen olaj a tűzre, hogy kettős mérce van az igazságszolgáltatásban!

Ha egy c. késsel kirabol egy magyart (azaz fegyveres rablást követ el), akkor ő pár hónap múlva már szabadon van, míg ha egy magyar csak megpofoz egy c.-t, akkor több év letöltendőt kap!!! Hol itt az igazság?!

2010. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!