Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen rasszisták az...

Miért ilyen rasszisták az emberek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 11:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
Aki 2010-ben még mindig ki meri ejteni a száján a "rasszista", "náci", "fasiszta" szavakat méltatlankodás közepette az saját amgáról állít ki egy bizonyítványt, amire az van ráírva: "én egy szerencsétlen lebutított hülye vagyok, ne törődjetek velem, csak ennyi az értelmi szintem"
2010. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

"Leszarom, hogy minek neveznek, amelyik jön sorba, és nincs valamilyen érdekem vele, az mond törleszteni fog..."


Oké, akkor pont azt csinálod mint a cigányok, akik belekötnek minden magyarba.

De akkor mitől vagy különb, mint egy cigány?

Hogy nem Te kezdted?

2010. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

a rasszizmus nem csupán az általatok említettekre vonatkozik,a kérdés azt hiszem általánosságban szólt:)

én személy szerint nem utálok így senkit,főleg nem az afrikaiakat és az ázsiaiakat:) csak Vas megyében kevés az ilyen,legalábbis akikkel ilyenről lehetne beszélni, pedig elég érdekes egy téma :(

2010. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
64%
Szerintem csak próbáld meg közelebről megismerni azt akit látni is rossz.Én teljes közelről, úgymond éltem a kissebség életét, de szerencsére most már másképp van.Én akkor nem voltam rasszista, de ma már a pokolba kívánom majdnem mindet.Ha hiszed ha nem ahol laktam 15000 lakosból minimum a fele kissebség és az összes közül EGYETLEN EGY olyannal ismerkedtem meg akire azt lehetett mondani, hogy normális és úgy éli az életét, ahogy minden embernek kéne.Dolgozik és nem köt bele mindenbe ami él és mozog.Az sajnos tény és való, hogy egyik nemzetiség se makulátlan, de olyat, hogy járják a gyenge és végtelen embereket és ha nem teszik amit mondanak akkor megverik, kirabolják, rosszabb esetben megölik őket. Én annak ellenére, hogy szüleim is rassziaták megismertem a kissebbséget, de rá kellett jönnöm, hogy szüleimnek igaza volt. És ami engem a legfőképpen zavar az nem miattuk van hanem az már a drága MAGYAR kormánnyal. Ha jobban odafigyelsz a részletekre és a közeledben élő kissebbségre te is láthatod, hogy ha egy ci....-nak gondja van az államhoz fordul segítségért és az állam miért is nem segítene neki, de próbálj meg bemenni a polgármesteri hivatalba, hogy segítséget szeretnél kérni, mert pl. nem tudod kifizetni a vízdíjad. Maximum részletfizetést kínálnak fel ami nem fog túl sok teret levenni a hátadról. Azért gyűlölöm őket és a MAI kormányt, mert az országunk mára az szinte az övéké vált. Kissebségnek mindent magaroknak semmit a SAJÁT országunkban.Próbáld ki, hogy elmész egy mellett és azt mondod neki, hogy kikerülhetett volna, mert felölle nagyobb a hely. Utánna(ha lesz utánna)hálálkodnál a Jó Istennek, hogy még élsz és tudsz mozogni is.
2010. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti író :)

Igazad van, általánosságban gondoltam.

És én is Vas megyei vagyok:D Tényleg nem sokan vannak, akikkel leht ilyenről beszélni. :D

egyébként, nem kifejezetten csak a romák elleni dolgokra gondoltam, hanem a négerek, ázsiaiak, vagy akárki más, aki nem olyan, mint mi.

Oké, a romákkal rossz tapasztalataink vannak, de sok magyar ember is ugy viselkedik, mint ők.

2010. febr. 7. 15:12
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem van néger osztálytársam. (középsuli) imádjuk. ugyan olyan értelmes mint mi.

És ő is utálja a cigányokat, mert belé is belekötnek.

Na akkor hol kezdődik az értelem a cigányok részéről?

2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

Látjátok, ez megint egy olyan probléma, ami mondvacsinált!

Halljátok hogy más emberek szidják a cigányokat? Igen

Van neki oka? Igen

Halljátok hogy folyton a büdös kínaiakról meg kínai-bűnözésről beszlének? Nem

A sarki fűszeres állandóan a "tetves kínaiakat" szidja? Nem

Létezik általános és elterjedt gyűlölet a többi színesbőrű iránt? Nem

Akkor nem mondvacsinált dolog az egész? Dehogynem

2010. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az a bajuk a magyaroknak a cigányokkal,hogy "általában lopnak,csalnak,hazudnak" de nem kéne minden cigány egy kalap alá veni.Ugyanigy a magyarok között sokkal több ilyen ember található.
2010. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
A magyarok általában nem rasszisták.A cigányok bőven tesznek érte ,hogy utálják őket.Ha ok nélkül utálnák őket az volna rasszizmus.10%-a cigány az országban,de a börtönben többségben vannak,és jogosan...Ez nem elég ok?Vannak rendes cigányok,de nagyon kevés.Egyébként meg nemcsak fehér ember lehet rasszista...A cigányok többsége jobban utál minket mint mi őket.És miért is?Az adónkból élnek,senki nem bántja őket....Ők ok nélkül utálnak minket.Na,ez a rasszizmus.
2010. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

cigány bűnözés márpedig nincsen :)


[link]

2010. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!