Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem zavar benneteket a sok...

Nem zavar benneteket a sok béna reklám?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
de. főleg az a hüvelygombás, falás közben.
2010. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon, és nem is értem, hogy hogy érheti ez meg a reklámozóknak. Van olyan, aki a reklámra hallgatva vesz meg valamit? Engem eleve irritál ez a nyomulós, ellentmondást nem tűrő, primitív, agresszív stílus. Pont az ellenkező hatást váltja ki belőlem. Ha meglátom, meghallom, menekülök előle. Talán 10 évben egyszer ha van olyan, hogy a reklám alapján figyelek fel valamire, de most ilyet nem tudnék felidézni.


Arra is figyelnek az agresszív reklámozók, hogy ne tudjak menekülni, minden csatornán egyszerre, egy időben nyomulnak. Erre is kialakítottam egy védekező mechanizmust. Én műholdon nézem a tv-t, és van a Hotbirden egy nagyon jó spanyol komolyzenei csatorna (Sinforadio, Antenna 3 - ez a reklám helye). Ott nincsenek reklámok, és reklámidőben mindig oda kapcsolok.

2010. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

dehogynem.


de a vodafone-os is elég idegesítő."De Te tedd le előbb." (N)

2010. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
66%
Ez kérdés? Minek 80 reklám, ha a számítógépen is tudakozódhatunk! Amúgy is! Van amit csak szórakozásból tettek be! Kamu az egész!
2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít. még azt is utálom, hogy elkezdődik egy film, rá 5 percre beadják a reklámot, és úgy felhangosítják ,hogy majd' megsüketülök.

Pedig régebben voltak jó reklámok, pl. a Sport szeleteset imádtam

2010. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De. Ha reklám van, lenémítom.
2010. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De. A coca-colás az jó volt
2010. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De legalább ne üvöltenének! Ha a filmen elaludnál, azért még a reklámot megnéézheteeed!
2010. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is tv-m. a neten meg nem adnak reklámot a film közben. :)
2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Bakker nálatok is üvölt a reklám?Fúúú de utálom őket...A sport szeletes reklámokat én is bírtam...de most...a mosópor reklámok nem idegesítenek?Főleg azok a kiba*zott vanish reklámok...az a zene ami megy közbe...a falra mászok.Mit hisznek?Hogy minél több a reklám annál többen veszik?He?!Meg a kis f*szomat!És az a danette reklám!Amiben olyan a hangja a nőnek mintha két dugó lenne az orrában...és együtt leül a család pudingot enni,nincs annál jobb persze...szegény gyerekek ennyi mérget...

Igazán hagyhatnák néha hogy filmet is nézzen az ember!

Egy fél órás kis sorozatepizódba azelőtt egy négy perces reklám volt...És most?!Ugyanabba az epizódba egy 15 percest is képesek beszorítani!(arányok nagyjából)

Én általában az animal planetet,discoveryt vagy national geographic-pt nézek hogy elkerüljem a reklámokat...azokon is van persze,de jóval kevesebb,(csak műsorkínálat)és gyakran beadnak valami értelmes és nézhető adót is.

2010. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!