Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántanak folyton? Mi...

Miért bántanak folyton? Mi rosszat tettem én nekik?

Figyelt kérdés

Elmesélem a helyzetet.

Főiskolára járok, ahol szinte mindegyik csoporttársam flegmázik velem. Úgy érzem, hogy mindegyikőjük utál. Pedig én nagyon kedves és segítőkész vagyok, egy rossz szót nem mondtam egyikre sem, mindig segítek, szépen szólok stb. Elég jól tanulok, talán ez a gond? Inkább azok az emberek flegmáznak, akik rosszabbul teljesítenek. Gimiben is mindig kifogtak, pedig ott nem voltam egy hű de jó tanuló, átlagos voltam, mint a többiek. Itthon viszont nagyon jó barátaim vannak, akik mindig kiállnak mellettem. Akkor csak nem bennem van a hiba. Talán az a baj, hogy vidéki vagyok? A fősulis barátaim mind vidékiek, velük semmi baj. Mindig kifognak minket, pedig mi sem vagyunk bunkók, eleve városról jöttünk, de ha faluról vagy tanyáról jöttem volna, akkor is ugyan olyan ember lennék mint bármelyik más. Én próbálok beszélgetni, de folyton leflegmáznak, különösen 3-4 ember. Az lenne a baj, hogy nem hódoltam be a vezető egyéniségeknek? Mert én nem vagyok olyan, és nem is leszek soha. Mit csinálok rosszul? Annyira fáj, folyton sírok. :(


2010. febr. 9. 22:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
ööö sztem inkább az a baj, hogy ők b@sznak (egymással is) agyba főbe, én meg már megkomolyodtam, bulizni sem járok nagyon, most volt az eljegyzésem is nem rég.
2010. febr. 9. 22:40
 12/24 anonim válasza:
100%
véleményem szerint az emberek nemn azért járnak már felsőoktatási intézménybe h klikkesedjenek, és gyomorgörcsöt kapjanak ha vki beszól nekik. ez általános iskoklában szokott menni, meg a középiskolában, ahova még gyerekek járnak, nem pedig normális felnőtt emberek akik akarnak vmit az élettől, nem véletlen szenvedték be magukat az adott főiskolára/egyetemre. sztem a legnagyobb hülyeség amit tehetsz h sírsz miattuk. kit érdekelnek?? azért jársz be h tudást csepegtess a fejedbe, nem pedig azért h a formákkal foglalkozz. beszéljenek nyugodtan ha nekik ez jó, neked meg menjen el a füled mögött, hidd el abba fogják hagyni. ne lógj velük, inkább vigyél be könyvet, olvass szünetekben!
2010. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Hát nemtom, szerintem azért ezek a beszólások elég durvák ahhoz, hogy a kérdezőt tekintsük éretlen személynek azért, mert rosszul esik neki... Szörnyű lehet, együttérzek veled! Nem tudok mást tanácsolni, csak hogy próbálj nem foglalkozni velük, vagy kerülni őket. Az ilyenekkel még vitatkozni sem érdemes...
2010. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak amiért ilyen parasztok!


Egy tegyél rájuk.

Kettő küldd el őket a pics@ba, de úgy nagyon!


Tudom, hogy ez primitív, de lehet ha a sarkadra állsz és lealázod őket előbb-utóbb békén hagynak.


Sz@rd le őket-mégis kicsodák ők?!

Ugyanmár!

Szóba sem állnék velük azért ilyen nagy a szájuk, mert érzik rajtad, hogy érzékeny vagy, ők meg szemetek.

Mondom fel se vedd a primitívjét.

Vagy Isten igazából állj ki magadért!


Egy csepp könnyed nem éri meg a rusnya lelküket!!!

2010. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm. Én nagyon lelkis vagyok, tudom ez ciki, de azon is képes vagyok pityeregni, ha pl látok egy romantikus filmet. Azért esik rosszul, mert nem tettem ellenük. Egyébként nem csak engem bántanak, a barátaimat is, azt a keveset, akikkel jól elvagyunk és próbálunk teljesíteni is. Ez a csaj pl aki nekem előszeretettel beszólogat, az előző félév tárgyainak 80%-át nem teljesítette.
2010. febr. 9. 22:54
 16/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyunk nyomik vagy valami :) Tök átlagos csajok vagyunk :) tehát ezért is fura :S az az érdekes, hogy csak a vidékiekkel szívóznak.
2010. febr. 9. 22:55
 17/24 anonim válasza:
52%

megértelek

nem jó egy olyan társaságba lenni ahol piszkálnak

általános suliba meg most is középsuliba én vagyok a vezető.egy picit mindenki tart tőlem

de soha nem bántanék senkit se szóba sem pedig fizikailag.

2010. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Az a furi, hogy itthon ahol lakom a barátaim/haverjaim között én vagyok a "vezető" vagy inkább a vezető tipus, mert semmivel sem vagyok több mint ők. És nagyon sokan "nyaliznak", de nem tudom mér, én nem vagyok egy különleges ember, csak egy átlagos lány. Tehát annyira fura, hogy itthon (sztem) szeretnek, ott meg utálnak. Vajon irigységről lehet szó? Mert ha mondjuk megbántottam őket (amit kétlek) az lenne a tiszta ha a szemembe mondnák. Hát igen, fősulin már nem divat a klikkesedés, de itt igen :S
2010. febr. 9. 23:02
 19/24 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek avval hogy ilyen bunkókkal nem kell törődni. A lényeg, hogy ne vedd komolyan őket, mindenhol vannak ilyenek! A másik meg hogy írtad: 'rajtam ne röhögjön senki' ez a hozzáállás pont megfelel.

Mielőtt bárki írná, hogy könnyen beszélek, megcáfolnám: velem is ez volt év elején, de kb az egész osztályom azt csinálta. én kiröhögöm hogy mekkora barmok + mélyen a szemükbe nézek kb úgy mintha egy fogyatékosra néznék, na azóta leszálltak rólam.. a szemembe se mernek nézni. de ha tovább cikiznének azt totál leszarnám, nem veszem magamra.. sztem te is tedd ezt. teljes önbizalommal röhögd ki őket. csak akkor kezdenek ki ha látják rajtad hogy ez neked rossz

2010. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

ezek tényleg jó nagy bunkók!


nincs ott egy másik csoport, akihez tudnál csatlakozni?

vagy beszéld meg azzal a kb. 7 rendes lánnyal, hogy téged zavarnak ezek a nagyszájú libák, legyetek külön tőlük. lehet, hogy ők is örülnének neki.


amúgy lehet, hogy ilyenkor csak azt szeretnék kiprovokálni, hogy te is mondj valami jó hatásos dumát. vagy valami poénos, határozott visszavágást, és akkor befogadnának. lehet, hogy ők is ezt szeretnék, ha te is közéjük tartoznál, csak ilyen primitív módon tudják csak ezt kifejezni.

pl. mikor azt mondta az egyik csaj, hogy hallgass már el, és visszaszóltál volna valami olyasmit határozottan, hangosan, hogy: nem igaz már, hogy mindig csak rinyálni tudsz, hogy tud téged egy pasi is elviselni? vagy valami hasonló, kicsit sértő dolgot, akkor nem cseszegetnének.


persze ilyenkor tudom, könnyű okosnak lenni, nekem is van, hogy csak utólag jutnak eszembe a poénos válaszok, de esetleg előre kigondolhatsz néhány ilyet, aztán a megfelelő pillanatban alkalmazhatod.

valami gúnynevet is kitalálhatsz az egyiküknek, és néha hívhatod úgy, ha flegmán szólna hozzád, majd észreveszi magát. pl. mi régebben páran csajok, ha egyikünk durcás volt valamiért, mindig azzal hecceltük egymást, hogy mi van, banyulsz megint? (banya)

vagy ha tudod, hogy az egyikük mindig nyivákol a pluszkilói miatt, és pont előtted állna, nem tudnál elmenni előtte, mondhatod, hogy vidd arrébb a hájas segg.ed! :D

persze csak hangosan, határozottan, hadd hallja mindenki, hadd szégyenüljön meg! ha ezt párszor megcsinálod, leszállnak rólad, még tisztelni is fognak.

2010. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!