Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért bántanak folyton? Mi...

Miért bántanak folyton? Mi rosszat tettem én nekik?

Figyelt kérdés

Elmesélem a helyzetet.

Főiskolára járok, ahol szinte mindegyik csoporttársam flegmázik velem. Úgy érzem, hogy mindegyikőjük utál. Pedig én nagyon kedves és segítőkész vagyok, egy rossz szót nem mondtam egyikre sem, mindig segítek, szépen szólok stb. Elég jól tanulok, talán ez a gond? Inkább azok az emberek flegmáznak, akik rosszabbul teljesítenek. Gimiben is mindig kifogtak, pedig ott nem voltam egy hű de jó tanuló, átlagos voltam, mint a többiek. Itthon viszont nagyon jó barátaim vannak, akik mindig kiállnak mellettem. Akkor csak nem bennem van a hiba. Talán az a baj, hogy vidéki vagyok? A fősulis barátaim mind vidékiek, velük semmi baj. Mindig kifognak minket, pedig mi sem vagyunk bunkók, eleve városról jöttünk, de ha faluról vagy tanyáról jöttem volna, akkor is ugyan olyan ember lennék mint bármelyik más. Én próbálok beszélgetni, de folyton leflegmáznak, különösen 3-4 ember. Az lenne a baj, hogy nem hódoltam be a vezető egyéniségeknek? Mert én nem vagyok olyan, és nem is leszek soha. Mit csinálok rosszul? Annyira fáj, folyton sírok. :(


2010. febr. 9. 22:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam. A nagy szájjal nincs baj, az megadatott bőven. Csak nem akartam tovább élesíteni a helyzetet. A többi lány is külön van, mi is egy kis csoport lettünk. A "jól tanuló, normális kapcsolatban élők" csoportja :D De igazatok van, ezt ki fogom próbálni :) Köszi a segíségeket :)
2010. febr. 9. 23:08
 22/24 anonim válasza:
Az még érdekelne, hogy ez melyik suli.:)
2010. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
BGF
2010. febr. 9. 23:13
 24/24 A kérdező kommentje:
jaj bocsi, :D Tehát úgy, hogy világos legyek Budapesti Gazdasági Főiskola
2010. febr. 9. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!