Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A liberális európai országokba...

A liberális európai országokban (Svédország, Norvégia, UK, Hollandia, stb) őszintén örültek Conchita Wurst eurovíziós győzelmének?

Figyelt kérdés
Igazából Hollandiáról vannak információim: egy barátnőm mesélte, aki Amszterdamban él, hogy ott egyszerűen megőrültek az osztrák versenyzőért és nagyon jó dolognak tartják, hogy "a tolerancia győzött a versenyen". Ez máshol is hasonlóképpen volt?
2015. febr. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is örültem, pedig magyar vagyok. És biztos van olyan svéd, norvég, holland stb. aki nem örült. Nem lehet egy egész országra kijelenteni valamit.
2015. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
szerintem igen, elmondhatjuk, hogy örültek Conchita győzelmének, nem hiába kapott 8 pontot Norvégiától, 12-őt Svédországtól, 12-őt a UK-tól, a maximálisan adható 12 pontból. :)
2015. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne az igazi liberalizmus, ha nem AZÉRT győzne, mert másmilyen, de TUDNA győzni ennek ellenére. Hangilag szerintem megérdemelte a győzelmet, viszont egy elhúzott függöny mögött énekelve is tudnia kéne győzni, és az lenne az igazi elfogadás. de tudom, hogy nem ezt kérdezted, bocsi.
2015. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Tavaly olvastam egy netes cikkben, hogy hozzáértők szerint a dal nem érdemelt volna első helyezést, mert annyira nem volt jó. Egyszerűen csak jó volt a marketingje... ennyi. Én marhára nem szoktam jelentőséget tulajdonítani az előadó külsejének, de azért mondjuk ezt már én is túlzásnak tartottam. Ennek a versenynek nem arról kellene szólnia, hogy valakit a mássága miatt promóznak. Itt a dalokról kellene dönteni, a dalt kellene pontozni, nem pedig az előadókat. De persze ez a valóságban nem így működik...
2015. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó előtti vagyok. Szerintem nem a dalt kéne, hanem az énektudást. Még a kedvenc együttesemnek is van rossz dala. Énektudásban meg szerintem jobb volt a többieknél, mert mindegyik annyira ugyanolyan, aki ott van. Persze erre nem az a megoldás, hogy valaki szakállas nő, hanem hogy zeneileg más legyen. Nekem nincs bajom a megjelenésével, ha jól énekel, de a tudása miatt győzzön. Én azt elégségesnek tartottam, olyan kis középszerű és unalmas minden produkció, az övé is valamelyest, de a legkevésbé.
2015. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Magyarországon is ő kapta a második legtöbb pontot szóval az antiliberális nemdemokráciában is sokan örültek neki.
2015. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Hollandia? Pfff... Minden második ember homár. Mit vártál tőlük?
2015. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!