Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen rossz,...

Miért lett ilyen rossz, unalmas a BUMERÁNG (Boros-Bochkor)? Vagy én változtam?

Figyelt kérdés
Régen szerettem a Bumerángot, hangosan nevettem, feldobta a reggeleimet. Amióta újra adásban vannak, dögunalomnak tartom az egészet. Most pl. már vagy egy órája gyerekkel kóstoltatnak kajákat. RETTENETES! Meg hogy hány forintból jön ki egy adag kaja. Persze, fontosak ezek, de nem egy SZÓRAKOZTATÓ MŰSORBAN! :((((
2010. febr. 5. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig is utáltam ezt a két macskajancsit. Nem hallgattam soha őket!
2010. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A töltött káposzta meg a krumplileves jó felmelegítve! De ezek?!
2010. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

én is rühelltem őket mindig..


lehet h.,azért mert most cenzúrázzák őket az új tulajok:O

2010. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Olyan is van esetleg rajtam kívül, aki a Sláger rádiós Bumerángot még szerette, de ezt nem tartja jónak? (Mert aki korábban is utálta őket, annak nyilván most sem fog tetszeni a műsor.)


Lehet valami abban is, hogy az új főnök mást vár, de így ennek semmi köze ahhoz a Bumeránghoz, amit szetteünk...

:(

2010. febr. 5. 12:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Két nyomorék zsidó...
2010. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha manapság i hangosan akarsz nevetni reggelente, akkor tekerj át a Class FM-re...Balázséknak mindegy, hogy új rádió vagy régi, olyan humoruk van, hogy az mindent visz..Egyedül nem annyira ütős egyikük sem, de amikor összeállnak, hát az csúcs. Én minden reggel kuncogva megyek a munkahelyemre, és még sosem volt rossz napom, mikor velük "keltem".

Borosékat sosem bírtam, nekem az Ő humoruk túl erőltetett...

2010. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül hullámzik a műsor színvonala. Lehet őket szidni, teljesen megértem, ha valaki nem szereti őket, de én néha napokig nem szeretek emberekhez szólni se, nekik meg napi 3-4 órában viccesnek, de legalábbis érdekesnek kell lenni.


Én általában csak érdekesnek tartom, nem csapkodom a térdem a nevetéstől, de még olyan is van, meg olyan is, hogy elkapcsolom, mert nem bírom.

2011. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sok minden rányomhatja egyébként a bélyegét a minőségre, mindegyik szereplőnek lehetnek családi, egészségügyi vagy munkahelyi problémái, de ami szerintem a legerősebben befolyásolja a műsort, az Bochkor hangulata.


Mostanában például teljesen normális, de néha egész reggel mindenért hisztizik. És olyankor a műsorban megszólaló 4-5 ember mind jobbnak látja nem megszólalni... :S

2011. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!