Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Utálnak az osztálytársaim és...

Utálnak az osztálytársaim és félek is tőlük, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17/l

Még 2 évem van velük.

A kezdetektől fogva utálnak, pedig nem kötekszek vagy játszom a nagyságos asszonyt. Apum német, anyum meg félig orosz. Így 3 nyelvet is beszélek. Apumnak egy saját vállalata van, így a szüleim gazdagok. A 2 öccsémmel eggyütt akkor is kapunk valamit mikor nem is kérünk semmit(nem dicsekvésnek írom, de ez tény) szóval jó minőségű ruhákban járok, és jól is nézek ki szerintem. Az alakomra is ügyelek(4x futok hetente és 2x edzőterem). A suliban utálnak, kivagyok közösítve én meg még 4 lány. Ők a barátaim. De most tényleg mit csináljak, járjak szakadt ruhákban mikor ott vannak a szép rucik csak azért mert nem tetszik a többi csajnak?!:(

Ne szt gondoljátok, hogy coco chanel parfüm, meg michael kors táska...stb. ilyenekben járok.

Szorgalmasan tanulok, most is majdnem kitünő lettem( nyelvtan 4, a helyesírás miatt), sport versenyeken, töri és rajz versenyeken veszek részt. Nem dohányzom és nem is iszok alkoholt. Imàdom az állatokat, szoktam vállalni plussz munkákat is: boltokban segítek, elmegyek kapálni, fűvetnyírni, összeszedni a termést, kutyasétáltatás, gyerekfelügyelet( szoktam őket főleg ovisokat tanítani írni, olvasni és számolni is). Apum munkahelyén is szoktam lenni. Ezért is utálnak gondolom:(

A sulin kívűl persze sok a barátom, de nagyon bánt hogy az osztálytásraim bántanak.

Megszoktak dobálni kövel, papírgalacsinnal, volt mikor arcon köptek vagy megvertek. Belerugtak a kutyámba.

Szoltam a szüleimnek, de azt mondták bírd ki ezt a 2 évet, nem mehetek el más suliba, mert itt tanulunk annak ami szeretnék lenni.


2015. aug. 9. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mondom. kalapács. meg borsspré. meg nukleális bomba.

BÁRMI. ?

2015. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
de akk kitartás neked és a kutyusnak :(
2015. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
😘
2015. aug. 16. 18:22
 14/14 anonim válasza:
100%
vegyél nekik játékot steamen.
2016. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!