Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnátok, mit tegyek?

Mit tanácsolnátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az alkoholista apámmal élek, aki egy forintot nem költ rám, befizeti a számlákat (2 hónapos elmaradást követően) a többi pénzt meg benyakalja.

Ennivaló,ruha,iskola szóba sem jöhet.

(nyilván, kenyér, meg párizsi,hogy éhen ne haljunk, de 30 napig, reggel délben este, megunja az ember)

Elmentem dolgozni, hétvégente heti 2 nap 12 órázva, napi 10-10 ezer, azaz 20 ezer hétvégente.

Végre volt pénzem ennivalóra, iskolára,ruhára, meg arra ami kell.

Viszont nem bírom a 12 órát, hogy hazaérek vasárnap hajnalban, és hétfő reggel 6-kor indulok iskolába.Hogy hétvégén is csak 8-9-ig tudok aludni.

Ezen kívül nem kedvelem a kollégáim jelentős részét, és ők sem engem.

Szeretnék eljönni, de annyira kéne a pénz, és nem tudom,hogy hol találok még egy ilyen hétvégi állást, ami közelebb van, normálisabb emberekkel.

Már elterveztem,hogy felmondok, megnyugodtam,hogy többé nem kell mennem, ugyanakkor mély bűntudatot érzek, a semmittevés miatt.

Tudok végre tanulni, de az a munkához képest semmittevés.


Még nem mondtam fel, de holnap reggelig el kell döntenem.

Nem akarok többé oda visszamenni, de nem is akarok többé éhezni, meg visszatérni a párizsi-kenyérre.


2015. nov. 6. 19:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!