Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mást is nagyon mélyen megérint...

Árokpart kérdése:

Mást is nagyon mélyen megérintett érzelmileg mikor tegnap hazaértek a focistáink?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem a belgák általi vereség miatti szomorúság miatt, hanem éppen ellenkezőleg az egésznek az atmoszférája, a meghatottsága miatt, az elmúlt 2 hét kellemes mérkőzéseinek emlékei. Isten bizony férfi létemre még ma délelőtt is könny szökött a szemembe, pedig az életben sokkal nagyobb dolgok miatt nem rezdülök meg érzelmileg. Ezt nem is csak a focira kivetítve, hanem azért az elmondható szerintem, hogy ez a társadalom már nem ugyanaz mint a mérkőzések előtt. Elképzelhető, hogy ez a fajta összetartás öröm vagy bánatérzés, kiállás valami mellett vagy ellen hatékonyabb lesz össztársadalmi szinten is? Mert szerintem egészen biztos. Még a belga meccs pillanatai is egy örök pozitív élmény marad annak ellenére, hogy ott kikaptunk sajnos.
2016. jún. 28. 14:40
1 2
 1/12 partizana ***** válasza:
73%
Sokakat megérintett szerencsére, pozitív hatása egész biztosan lesz és volt is már a meccsek alatt is, de nagyon rossz helyen tetted fel a kérdést és előre látom a vitát "me ez nem siker minek örüjjek" vagy a "nem kő büszkének lennem rájuk csak me magyar vok"
2016. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2016. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
En azert nem hatodtam meg, de mindenkepp jo volt latni :)
2016. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 partizana ***** válasza:
100%
Egyébként meghatódtam én is, Szalai góljánál nekem is majdnem kifolyt a könnyem. Az az ember akinek a lecserélésénél Elefántcsontpart ellen felrobbant a stadion a "végre ba.meg takarodjon le" és utána ez az ember lóg a szurkolókon és ölelgetik. Nagyon megérdemelte már. Megható volt látni.
2016. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is örülök,hogy ilyenben lehetett részem. mióta élek nem voltak kint a magyarok az EB-n . úgyhogy teljesen szokatlan volt,hogy végre a saját hazámnak is szurkolhatok ilyenkor. szerintem is összehozta kicsit a társadalmat. nyilván van aki csak azt látta benne,hogy hát miattuk nincsenek jó kórházaink meg az oktatás stb..minden a focisták hibája. de szerintem normális emberek tudják,hogy egyáltalán nem függ össze a dolog. én örülök,hogy sok embert megérintett ebben a 2-3 hétben a foci és az,hogy jó ilyenkor magyarnak lenni
2016. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Félő, hogy ez az összetartozás csak ott volt, mert ott mindenki egy csapatnak szurkolt.
2016. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem kituja mikor látok újra ilyet. Jó csapatot Détáriék idején láttam utoljára. Lehettem vagy 7 éves.
2016. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem.
2016. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem. És ez komoly kérdés? :D
2016. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Engem az szokott megérinteni érzelmileg, mikor egy éhező gyereket látok és folyik a könnyem, ha tehetek érte valamit. De hogy egy vacak játék miatt, amivel ráadásul teleszedik magukat pénzzel...
2016. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!