Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az iskolában...

Mit tegyek ha az iskolában csúfolnak?

Figyelt kérdés
Anyukám még gyerekkorában rosszul igaz viccesen írta le a nevét, én ezt elmondtam a barátnőmnek és ő azóta is szinte mindig úgy szólít és mivel hallották már a többiek is ezért ők is így szólítanak, de ez engem már idegesít. Mit tegyek hogy leszokjanak róla? Már nagyon útálom hogy így hívnak. Bíztam benne hogy a nyáron elfelejtik de sajna nem.
2016. szept. 10. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy írta le?
2016. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam oda és lécci ne is kérdezzétek mert nem fogom elmondani.
2016. szept. 10. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Fogas kérdés!


Előszöris-tanárként- megértem,hogy zavar a csúfnév.

Az ember neve,önmaga,és ha nevéből gúnyt űznek,akkor belőle űznek gúnyt.Ezt nem kell eltűrnöd!


Javaslom,hogy kérd meg osztályfőnöködet,vagy tanítónődet,hogy beszéljen az osztállyal erről a gonoszságról,és magyarázza meg nekik,milyen mélyen sértő,ha valakit gúny tárgyává tesznek,a neve elferdítésével!

Ha nem hajlandó erre,kérd meg édesanyádat,hogy járjon közbe nála érted!


Neked,az az érdeked,hogy jó viszonyban legyél osztálytársaiddal,s ezért neked,aki nem követtél el gonoszságot velük szemben,kell baráti jobbot nyújtani,az ellened vétőknek,különösen a lepcsesszájú barátnődnek,aki ezt elindította.Ezzel a gesztussal megszégyenítesz minden gúnyolódót.

2016. szept. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!