Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen érzés kiközösítve...

Milyen érzés kiközösítve lenni egy osztályban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 18:08
 1/10 anonim válasza:
90%
rossz
2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ki voltam közösítve 8 éven át. Az első 4 év könnyű volt, mert odajárt a barátnőm, akivel mindig elvoltunk. De utána elment 14 éves korunkban, és utána 4 évet kellett egyedül lehúznom. Nos, röviden és tömören: szar. Nagyon rossz mindig úgy kelni, hogy fúúhhh már megint ezek közé a majmok közé kell mennem, elviselni őket csomó ideig. Mondjuk nekem a fiúk szólogatta be, hogy milyen nyomi vagyok, de látták, hogy teljesen hidegen hagy, így abbahagyták. Most, az egyetemen nagyon jó! Itt csomó jófej, értelmes ember van, akiknek nem a divat, a szoli meg a pasik a fő témájuk.
2010. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is ki voltam közösítve általánosban. Ha röviden akarom kifejezni magam, annyit írok, hogy rossz.

Senki nem beszél veled, ha igen az is csak beszólás. Bármit csinálsz belédkötnek.

Most gimibe járok és itt már jó a helyzet. Nagyon jó osztályközösség van, segítünk egymásnak. Nincsenek beszólások, értelmes dolgokról lehet beszélgetni.

2010. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a mostani barátnőm volt kiközösítve kb 6 éven keresztül.Most 8.-osok vagyunk.Régen az osztályból a sok elkényeztetett liba mindig irigységből beszóltak neki, erre a fiúk meg k*rvázni kezdték. Minden azért mert szép és eléggé jól öltözött ( nem k*rvás) és ő ismerkedett meg leghamarabb pl egy új osztálytársunkkal is (megint csak az irigység)

Most meg az egyik volt bnőm egy csomó ideig azt hajtotta hogy ő nőt varázsol magából stb. és amikor ez az anno kiközösített osztálytárs megjelent tök jól kinézve, lek*rvázta... szóval újra csak az irigységről volt szó.Még ma is sokan csak rosszakat mondanak róla de igazából nagyon értelmes a csaj.

2010. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Most én is ki vagyok közösítve az osztályban. Egy csomó idióta van itt,akik bele akarnak vonni abba,amit ők csinálnak,aminek persze legtöbb része hülyeség. Én nem veszek részt ezekben,mert én olyan zárkózottabb típus vagyok,nem közösségbe való. Mindez azért,mert egy évet visszahagytak az óvodában a köcSög óvónők:@


14/F Általános/7. osztáy

2010. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak: Sz@R.
2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen érzés? Szar. Annál rosszabb nincs amikor minden évbe általánosban 8 évig 9,5 hónapig kell a hétvégéket és szüneteket kivéve egy rakás idiótával együtt lenni egész délelőtt!!!Krétaport szórnak a könyvedre,tolltartódra. Beszólogatnak mindenféle hülyeséget amiből egy szónak sincs valóságalapja. Mindent a mocskos fantáziájú agyukkal találnak ki. A tolltartódat berakják a tábla mögé a táskádat meg a tanári asztal alá. Egész tízórai szünetbe dobálnak,ja és órák előtt is amíg be nem jön a tanár. Szünetbe senki nem megy oda hozzád beszélgetni. Választhatsz:Vagy kimész az udvarra és egyedül ácsorogsz valahol mint egy hülye vagy beköltözöl szünetekre a wc-be. A terembe nem maradhatsz mert nem és kész. Ez a szabály. Már a wc-ből is kizavarnak mert nem maradhatsz bent a fülkébe annak ellenére hogy van még 5 másik fülke is és senki nem várakozik. Ja, és vízzel fröcskölnek le,télen hóval,jéggel dobálnak, röhögnek rajtad ha elcsúszol a jegen ahelyett hogy segítenének felállni. Kigúnyolják a járásodat aztán ha már eleged van mindenből nem tudod magad tovább türtőztetni és kitör belőled a sírás akkor elkezdenek teátrálisan utánozni vagy artikulálatlanul röhögni. Hát kb. ennyi. Egy kiközösített lány élete dióhéjban.


L/14

2010. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a régi sulimban voltam kiközösítve (4 évet jártam oda). Nagyon rossz volt. Egy lány volt, akivel úgymond legjobb barátok voltunk (vele többet játszottam mint mással), de sokszor összevesztünk, úgyhogy mégsem az igazi jó barát. Nem is volt annyira jó barátnő. Mondjuk volt, amikor más lánnyal is jóban voltam.

Egyszóval: rossz dolog

2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marianna001 válasza:
Kiközösítve lenni elég rossz dolog. Én azóa vagyok kiközösítve mióta betettem a lábam az első közösségbe, ahova járnom kellett. Most van két barátnőm akikben bizom és akikkel alig tudok találkozni. Ötödik félévkor iskolát váltottam, mert ovodától kezdve szekáltak, csúfoltak, kiközösítettek. Abban az iskolában ahol most vagyok nincsenek igazi barátaim. Igazából itt is kiközösítenek.Én minden emberhez úgy álltam hozzá, hogy nem tudom ki ez, de nem gondolok rosszat rola az előítéletek alapján, és egy próbát megér, mindenkihez kedvesnek kell lenni. csak azt nem értem akkor, hogy miért ilyenek az emberek. Közben nem ők érzik rosszul maguk hanem én, ők lelkiismeretfurdaláás nélkül élik az életük, én meg azon gondolkodom, vajon mit ártottam nekik, hogy igy kell vel viselkedni? Igazából a kiközözösítést akkor is észre veszi az ember ha még nem voltak barátai.
2015. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marianna001 válasza:

Kiközösítve lenni elég rossz dolog. Én azóa vagyok kiközösítve mióta betettem a lábam az első közösségbe, ahova járnom kellett. Most van két barátnőm akikben bizom és akikkel alig tudok találkozni. Ötödik félévkor iskolát váltottam, mert ovodától kezdve szekáltak, csúfoltak, kiközösítettek. Abban az iskolában ahol most vagyok nincsenek igazi barátaim. Igazából itt is kiközösítenek.Én minden emberhez úgy álltam hozzá, hogy nem tudom ki ez, de nem gondolok rosszat rola az előítéletek alapján, és egy próbát megér, mindenkihez kedvesnek kell lenni. csak azt nem értem akkor, hogy miért ilyenek az emberek. Közben nem ők érzik rosszul maguk hanem én, ők lelkiismeretfurdaláás nélkül élik az életük, én meg azon gondolkodom, vajon mit ártottam nekik, hogy igy kell vel viselkedni? Igazából a kiközözösítést akkor is észre veszi az ember ha még nem voltak barátai.


14/L ált. 7.

2015. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!