Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya név? Én...

Szerintetek is csúnya név? Én nagyon nem szeretem a nevem.

Figyelt kérdés
Brigittának hívnak és ki nem állhatom. Szörnyű a hangzása, nagyon durva. Ráadásul sokan közönséges és tucat névnek tartják, ami nagyon rosszul esik. Legszívesebben megváltoztatnám, de nem akarom a szüleimet sem ezzel megsérteni.Nincs erre a névre valami jó becenév, ami nem hangzik ilyen borzalmasan? 21 éves vagyok.

2016. okt. 23. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :) mindenkit felpontoztam
2016. okt. 28. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szörnyű, és egyáltalán nem tucat, de megértelek, én is utáltam a nevemet egész életemben. Hát megváltoztattam :D ha nagyon zavar és hajlandó vagy keresztülmenni a procedúrán, meg hogy mindenkit átszoktass, akkor hajrá! én is azt hittem, megsértődnek, de nem hatotta meg őket xD meg annyi kompromisszumot megtehetsz, hogy a Brigittát meghagyod második névnek. nekem is így lett.

és is 21L :)

2016. nov. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerek ket lanyt akik megvaltoztattak,mindketto felvett egy 2.keresztnevet,az egyik meghagyta a neveben az utalt keresztnev kezdobetujet,a masik egy 2.keresztnevet vett fel teljesen h az osszes egybeolvasva jobb csengesu legyen.

Nem veszes amugy a Brigitta, Gittanak becez"tet"nem.


En 34eve baratkozok a keresztnevemmel,lassan megszokom:)

2016. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de csúnyának nem mondanám.

Gitta, Brigi, Gitus lehet a becézése.

Nekem mondjuk a t miatt túl kemény, úgyhogy a Brigi tetszik a legjobban.

2016. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!