Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal, csúnya vége lett, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bocsánatot szeretnék tőle kérni, de az az érzésem, hogy utál engem... Szóba sem akar állni velem. Sértegetett, én pedig vissza sértegettem. Mindketten gyerekesen viselkedtünk, viszont nekem kell megtennem a lépést a békülés felé, még ha nem is fogja értékelni. Nem szeretnék a rúd elé szaladni, ezért egyenlőre csak bocsánatot akarok kérni, de nem tudom, hogy hogyan tegyem? Tippek? A gond az, hogy egyáltalán nem ismerem a szeretetnyelvét... :( 24/F.

2013. szept. 29. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? Mit mondtál neki, ami miatt utálhat?
2013. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél lényegre törő és vállalj mindent magadra.
2013. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez van.Önbecsülésed úgyse maradt már ha volt úgyhogy veszteni valód nincs.
2013. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ismerem a szeretet nyelvét fiú létemre, de eddig nem sok hasznát tudtam venni. :D
2013. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De azért elmondom nagy vonalakban, hogy mik a kulcsszavak: Sajnálom. Hibáztam. Mivel tehetném jóvá a történteket? Ígérem nem fordul elo többé. Meg tudnál bocsájtani???
2013. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akart velem találkozni, egyet mondott mást csinált. Kicsit nagy az ego. Aztán pedig rám támadt Facebookon és elszakadt a cérnám, nagyon durván mondtam meg neki dolgokat. :(
2013. szept. 29. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ha így reagálsz rá és nem tudod tolerálni ha sérteget, akkor felejtsd el őt és haggy időt magadnak és majd kilábalsz belőle. Magadon kell elsősorban változtatni és utánna rajta.
2013. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!