Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én miért nem tudom ezeket?...

Én miért nem tudom ezeket? Mindenki tudja körülőttem

Figyelt kérdés
Informatikára járok (ez bosszant legjobban) honnan tudják osztálytársaim, hogy ehhez az alaplaphoz milyen videókártya és CPU jó? De nem csak informatikából... Nem értem egyszerüen hogy honnan veszik pl, hogy egy gigabyte-os alaplaphoz Intel vagy AMD CPU kell. De ugyanígy egy autóra ránéznek és megmondják hogy pontosan milyen az az auto (nem csak a márka azt tudom én is). Ez engem nagyon zavar... Ennek következményében nem nagyon tudok (tudok azért de nem sokat) beszélgetésbe belefolyni. Informatikai részről az egyik legjobb tanuló vagyok... Szerintetek, hogy tudnám meg ezeket? Másrészt így beszélnek pl.: XY videókártya kell egy X alaplaphoz és egy Y CPU. De a teljes nevüket kimondják, én meg csak lesek :D. Na de szerintetek, hogyan tudhatnám meg én is ezeket?

2016. dec. 4. 09:34
 1/1 anonim válasza:
Informatikai magazinok
2016. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!