Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire olyan büszkék a diplomás...

Mire olyan büszkék a diplomás emberek?

Figyelt kérdés
Pl: Tanárok?

2016. dec. 16. 19:20
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Folyton azt mondogatják, hány papírjuk van.

Szerintem egy sofőr 8 általánossal is többet tesz a társadalomért mint a diplomások nagy része.

2016. dec. 16. 19:21
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Sok év munka van egy diplomában, feltehetőleg erre büszkék a diplomások.
2016. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
a tanárok pont akik megszolgálták azt hogy büszkék legyenek, az ő munkájuk a legnehezebb, és a legalulfizetettebb réteg is ők. a bölcsész meg szertár-raktár szakos diplomáknak nincs értelmük.
2016. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
nameg aki 20-30 éves koráig tanul valami komolyat, több nyelven beszél, az a szűk réteg viszi előre a társadalmat (0.3%) nem a 8 általánossal rendelkező kőműves.
2016. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
82%
Sofőr bárkiből lehet. Tanár nem. Na erre büszkék.
2016. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem egy sofőr 8 általánossal is többet tesz a társadalomért mint a diplomások nagy része."


Miért? Az a dolga hogy egész nap megy, egy ötéves megtudná oldani.

2016. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
91%

Mert a buszsofőr mit is tesz a társadalomért?

A tanár meg már rögtön a munkájával tesz...

Én pl büszke vagyok arrra, hogy több eszem van, mint neked.

2016. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sofőr izommunkája viszi előre a járművet hanem a motorja. :))
2016. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy több évet tanultam keményen. Arra, hogy elvégeztem valamit, ami nem mindenkinek sikerül. Arra, hogy a szakmám elismert szakemberei is tanítottak. Arra, hogy ezeknek meg tudtam felelni a képzés és a vizsgák során. Arra, hogy egyetemre készülve igyekeztem minél szélesebb körű műveltségre szert tenni, ami úgy gondolom sikerült is. Arra, hogy intelligens felnőtt lett belőlem, amiben közrejátszott az egyetem is (nem csak az persze, de az is).

Arra, hogy olyan munkát végzek a diploma révén, amit hasznosnak tartok.

Amúgy tök normális ember vagyok, nem vagyok ám elszállva magamtól, csak most úgy tűnik :). Egyáltalán nem nézem le azt, akinek nincs diplomája.

2016. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
81%
B@s-()/!zh.at.ja a sofor a jogositvanyat meg a munkajat, ha nem lett volna egy diplomas mernok, aki megtervezi az autot/kamiont/buszt stb. Nem lenne munkaeszkoze:)
2016. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!