Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek, hogy nem Pápai...

Egyetértetek, hogy nem Pápai Jocinak kellene képviselnie Magyarországot idén Kijevben az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

Pápai Joci produkciója számomra gyenge, értelmetlen és nézhetetlen volt. Ezzel már az elődöntőben ki fog esni és a döntőben, május 13-án nem lesz ott Magyarország.

Szerintem Radics Gigi volt magasan a legjobb, én őt küldtem volna ki az Euróvízióra, de Pápai Jocinál még a Leander Kills, Tóth Gabi és Kanizsa Gina is jobb volt !!!



2017. febr. 19. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem pont nem érdekel. Az egész dalverseny egy óriási játék, amit egyáltalán nem kell komolyan venni. Ha megnézed, senki sem elsőosztályú előadókat küld oda. Tőlünk megy valaki, kicsit produkálja magát, a győztest majd jól megünneplik, aztán egy év múlva már senki sem emlékszik rá. Ennyire komoly a verseny és szerintem itthon is ennyire kellene komolyan venni.
2017. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy rengeteg külföldinek tetszik a Youtube videó alatt.
2017. febr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Kíváncsiságból belenéztem, szerintem is gyenge. Kb. 20 éve volt divat ilyen stílusú számokat írni, ráadásul unalmas.


A többit nem ismerem.


De mindegy, úgyis csak a pontozások miatt nézem az Eurovíziót, azok nagyon viccesek :D

2017. febr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Határozottan egyetértek. Nekem nem a származásával van bajom, felőlem perui indián, vagy busman is lehetne, és a maga nemében a dal se rossz, hanem az a gond, hogy ez a dal, egy nemzeti kisebbséget képvisel, nem Magyarországot. Ugyanez lenne a véleményem, ha valami svábos stílusú dallal indulnánk, vagy ilyesmi. Nekem egyébként Tóth Gabi volt a kedvencem, ez a magyar népdalok inspirálta dal szerintem méltón képviselhetett volna minket.
2017. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Én nem néztem A Dal-t, nem is tudtam kik indultak. Tegnap mikor láttam a hírek között, hogy ő megy, akkor meghallgattam néhány dalt, amik érdekeltek. Szerintem a legérdemesebb arra, hogy induljon a versenyen, az ő, Tóth Gabi, és a Leander Kills volt. Radics Gigit én nem szeretem, az itteni dala is csak a szokásos vernyákolás, amolyan 12 egy tucat dal. Leanderrel én elfogult vagyok, örültem volna annak, ha ők nyernek. Viszont kétségtelen, hogy az összes dal közül Pápai Jocié, és Tóth Gabié az, ami kiemelkedik a mai megszokott zenékből, és van bennük valami különleges, tudnak újat mutatni. Biztos vagyok benne, hogy bármelyikükkel komoly esélyeink lettek volna. És nem mernék rá mérget venni, hogy Pápai Joci nem lesz benne az első ötben. :)
2017. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak rajtam múlt volna én Gabit küldtem volna ki, vele tuti top 10-be került volna Magyaro.Joci dala is jo, produkcioja nagyon kifog lógni a sorbol ami persze jo,mert kulonleges lesz a tobbi tucat eurovíziós nóta között.Nagyon tetszik benne , ahogyan megkezdődik a refrén és mutatják azt a "cigányjányt" ahogy táncol:D az nagyon el lett találva.:)
2017. febr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Szóval mindent összevetve egyetértek vele hogy nem Jocinak kellett volna győznie,de vele se jártunk rosszul azért;)
2017. febr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolso 2 kommentelő voltam,csók a családnak:D
2017. febr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Gigi mégis mivel tűnt ki? :D

A hangja az gyönyörű. De áll a színpadon mint egy darab fa, ja mégse bocsi mert csapkod a kezeivel ide-oda, a szám unalmas, vontatott... de ízlések és pofonok

2017. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki reálisan látja a dolgokat az nyilván nem gondoja azt hogy Radics Giginek kellett volna kiutazni.A hangja a legjobb volt a mezőnyben,a legtehetségesebb énekes volt a műsorban,de egy ilyen versenyen a dalon van a hangsúly,mert az Eurovízió elvileg a dalok versenye:D Nyilván nem árt az ha jól tudod elénekelni a számodat,de ha szar a dal,akkor minden szar:D Szarból nem lehet várat építeni:) (ezt csak úgy átlagosan mondtam és nem Gigi daláról) Maga a dala szerintem ötletes volt,de nem eurovízióra való.Jó volt de semmi extra.Az előző válaszolónak azért hozzátenném hogy Gigi balladát énekelt, tehát nem ugrálhat és járhat hullahoppkarika táncot egy ballada alatt:D A kezeivel meg azért csapkod mert neki ilyen az éneklési alatti stílusa,abba nem kell belekötni:D
2017. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!