Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek, hogy nem Pápai...

Egyetértetek, hogy nem Pápai Jocinak kellene képviselnie Magyarországot idén Kijevben az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

Pápai Joci produkciója számomra gyenge, értelmetlen és nézhetetlen volt. Ezzel már az elődöntőben ki fog esni és a döntőben, május 13-án nem lesz ott Magyarország.

Szerintem Radics Gigi volt magasan a legjobb, én őt küldtem volna ki az Euróvízióra, de Pápai Jocinál még a Leander Kills, Tóth Gabi és Kanizsa Gina is jobb volt !!!



2017. febr. 19. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Megnéztem tegnap a youtubeon, mit alakít ez a legény..borzalmas...

A hangjával semmi gond, de ez a dal...szörnyű

2017. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Nálam teljes lúdbőr volt Pápai Jocinak az előadása. Figyeltétek az arcát? Nekem átjött, benne volt az ősiség, az eredetünk - a két nép keveredése, a szenvedés, a gyötrelem a szerelem és az elmúlás. Én ezt éreztem miközben láttam és hallgattam. Szerintem gyönyörűen sikerült ez a dal - no de hát ez szubjektív. Kinek a pap, kinek a papné
2017. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon gyenge és gáz, leégetjük magunkat.
2017. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Egyetértek azzal hogy gabinak kellett volna menni és ez lett volna méltó magyarorszàghoz de nekem joci kicsit alex produkciójàhoz hasonlit kicsit gyenge nem az a pörgős zene de annàl inkàbb eredeti és még az is lehet hogy a külföldieknek ez a dal jobban fog tetszeni mint pl a tóth gabi vagy kanizsa gina dala mer fülbemászó is egyben!Ukrajna is indult már népi hagyomànyos zenével és nem igazan tetszett !
2017. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a dal lett volna méltó*
2017. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!