Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emórol? :D

Mit gondoltok az emórol? :D

Figyelt kérdés
Én se vagyok emo csak sokan elítélik az emosokat és csak úgy, szeretném tudni hogy nektek mi a véleményetek róluk? :)
2010. máj. 9. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Rondák


Olvassatok ti is napiszart :D

2010. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha te ezt gondolod oké :):D
2010. máj. 9. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Remélem, egyszer sikerül rendesen eret vágnia az összesnek. Beteg szubkultúra beteg embereknek.
2010. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Látom te nagyon nem szereted az emót XD
2010. máj. 9. 19:23
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Az hogy, rondák, még nem lehet ok, a külső kinézetből alapból nem lehet előítélkezni. De a stílus, amit csinálnak, már nekem is túltesz mindenen. Volt egy csaj ismerősöm, mindig jól elvoltunk, de amióta teljesen belement ebbe az emo divatba, tök hülye lett, azóta sem beszélek vele.

18/F

2010. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Szánalmasak.
2010. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ugy a stilus nekem is bejön,de tulzásba tudnak néha esni........( kicsit :D )
2010. máj. 9. 19:42
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem túl van dimenzionálva a fikázásuk, csak egy ugyanolyan baromság mint a 80-as években volt a digó és a csöves, vagy mint a backstreet boys vagy bármely hasonló nyálas zenekar utáni rajongás. De az alterosok sem jobbak egy fokkal sem. Ellenben a főemófikázók is hozzájárulnak az irányzat elterjedéséhez, ezt nem szabad elfelejteni.
2010. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy gagyi tinidivat.Ugyanolyanok , mint a lógós gatyályú rapperek,meg a bakancsos rockerek.Mindegyik gáz és az ember(ha benő a feje lágya)előbb-utóbb kinövi.
2010. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gagyi divat, nincs értelme, a követői kinövik 1-2 év után. Ezt egy másik, hasonló kérdéshez írtam:


Miért ? Spec. én azért, mert nem egy embernézett emósnak miattatok. Fekete ruhát vettél fel ? EMós vagy. Tornacipő van rajtad ? Emós vagy. Nadrágláncot viselsz ? Emós vagy.

Amúgy is, olyan k.urva nagy világfájdalmatok lehet így 14-5-6 évesen, annyi, de annyi mindent tapasztaltok szegény kis emóskáim. Mindjárt én is megsajnállak titeket, apuci, anyuci pénzeli a hülyeségeiteket. Ba.szott nehéz életetek van. A másik, nagyon bírom, hogy mindig azzal jöttök, hogy érzelmesség így meg úgy. Fél Magyarország érzelmes, szereti a természetet, nincs kibékülve a állatkíznással, miegymás. Nincs ezzel semmi, hogy így éreztek, én is így érzek. De nem kell azt csinálni, hogy boldog-boldogtalan szalad, és befesti a haját feketére, telrakatja piercinggel a pofáját, mert mi lázaduuuuunk.

Hát ennyi.

2010. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!