Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyáltalán képes a Székely...

Egyáltalán képes a Székely Varga Edina egyetlen egy mondatot megakadás, javítás, vagy nyökögés nélkül felolvasni? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Már hetek óta türelmesen várom, hogy csak hozzászokik, csak beletanul, de őrület, hogy mennyire képtelen felolvasni a szövegeit.


Az már csak hab a tortán, hogy még a hangszíne is szörnyű.


Már egyáltalán nem válogatják a bemondókat? Miért nem adnak valami más feladatot neki?


Vagy vele akarják leszoktatni a népeket az M1-ről? De hát van, aki nem tud mást nézni.



#m1 #bemondók #hírolvasók #Székely Varga Edina
2017. máj. 5. 16:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%
Ma déltől ismét ő van. Egy, de egyetlen egy mondatot nem tudott idáig elmondani hiba nélkül. Szavakat ismétel akkor is, ha jól sikerül neki kimondani. Ez már tényleg a legalja. Írtam a közönségszolgálatnak, mert ez abszurdum. Remélem tesznek valamit. Sajnos a profik mind felmondtak, Velkovics Vilmos, Szabó Anett, Földi-Kovács Andrea... Mondjuk utóbbi kettő nem híradós volt, de legalább tudtak beszélni.
2017. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

A közönségszolgálat másra sem válaszol, kérdésre sem.


És azóta láttam, hogy másokkal is van ez a probléma, csak sokkal kevésbé. Valami az írásvetítő-szövegakármivel lehet. Az ékezetes szavaknál e-é van több hiba, már férfiak is vétenek.


És a képernyőre kiírt szövegekben is vannak hibák, kihagyott betűk. Aztán, 5 perc múlva más ki van javítva.


Külföldön azt mondanám, hogy a kiírónak biztos nem latin betűs az anyanyelve. De Mo.-on hogy ne lenne az?

2017. jún. 27. 14:43
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Borzalmas a nő hangja!Azonnal átkapcsolom az elviselhetetlen hangja miatt,az állandó makogása pedig hab a tortán.Ráadásul napokon át teszik műsorba,és ezzel a nézőket terelik el a csatornától.
2017. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 agate válasza:
88%

Ez tényleg így van, ahogy írtátok.

Borzalmas a hangja!!!

Érthetetlen számomra, hogy hogyan dolgozhat valaki ilyen hanggal bemondóként...

Az hogy folyamatosan bakizik, emellett eltörpül.

Én is rögtön elkapcsolok, ha ő van.

2017. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Szerencsére 6-kor váltanak.
2017. aug. 14. 16:43
 6/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem! ez a nő sose tanul bele, a hangszínétől meg fel áll a szőr a hátamon.És azt vettem észre, hogy a legtöbbet ő van a képernyőn, úgyhogy nemhogy kivennék, még többször nyomják le a torkunkon, ezért kénytelen vagyok átkapcsolni, mert a hangja egyszerűen stresszgerjesztő, kérem, vegyék már észre!Nagyon sajnálom, pedig a csatorna jó, de ez a nő borzalmas!
2017. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Tamás Eger válasza:
Székely-Varga Edina legjobb tudomásom szerint külhoni magyar és sokáig az M1 bukaresti tudósítója volt, és onnan jött át a híradóba. De mikor Bukarestből tudósított akkor is akadozva beszélt.
2017. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Így van, Romániában született, de 100% magyarnak tartja magát és boldog, hogy az M1-nél kapott állást. Vannak kisebb hibázásai, de én látom hogy javulgat, mert nem vagyok eleve ellene. De nem több, mint a legtöbb bemondónak, hírolvasónak, riporternek a magyar csatornákon. Nem lehet mindenki Kovács Andi. Ilyen színvonalon (már) nem sokan vannak ebben a műfajban. Szerintem Edina hangja kellemes, nyugtató. Én szeretem. Szép nő, az arcával is kiegyensúlyozottságot, nyugalmat sugároz. Szerintem nektek inkább az előítélettel van problémátok, nem vele. Én egyet utálok, a tv2 időjósát, aki olyan parasztosan beszél. Na én akkor kapcsolok el, amint meglátom. A tiszta magyar beszéd alapfeltétel kéne legyen. Ezt Edina teljesíti, hibázni pedig emberi dolog. Majd kinövi. Kovács Andi idősebb, ha nem tévedek és biztos ő sem így kezdte, ahogy most tud.
2017. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Bocsánat, eltévesztettem a nevet, én nem róla szándékoztam ezekt írni! Őt még csak nem is ismerem.

Tehát ő lenne Székely Varga Edina

[link]

Na én egy teljesen más nőről hittem azt, hogy az Edina. Ő fiatalabb, és barna hosszú hajú és ezek szerint még mindig nem tudom, hogy ki is ő, ki az, akit kedvelek. :(

Ennyit az információs társadalomról.. Amióta az egész a médiaklikkhez tartozik, nem egyszerű bármit megtudni a tv-sekről. ez egy keverős cég.

Akkor ki az, akit én bírok??? Kicsit hasonlít a hangja a Szászi Móniéra, de bársonyosabb.

2017. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki lehet a másik, akire gondoltál. A többiekkel nincs is baj, csak ezzel a szegény Edinával.


De már arra is gondoltam, hogy esetleg valamilyen fogyatékossága lehet, és amiatt nem akarják mozdítani. Csak az kívülről nem látszik.

2017. szept. 5. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!