Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyáltalán képes a Székely...

Egyáltalán képes a Székely Varga Edina egyetlen egy mondatot megakadás, javítás, vagy nyökögés nélkül felolvasni? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Már hetek óta türelmesen várom, hogy csak hozzászokik, csak beletanul, de őrület, hogy mennyire képtelen felolvasni a szövegeit.


Az már csak hab a tortán, hogy még a hangszíne is szörnyű.


Már egyáltalán nem válogatják a bemondókat? Miért nem adnak valami más feladatot neki?


Vagy vele akarják leszoktatni a népeket az M1-ről? De hát van, aki nem tud mást nézni.



#m1 #bemondók #hírolvasók #Székely Varga Edina
2017. máj. 5. 16:29
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

30.

Egyetértek.

2018. ápr. 22. 15:01
 32/46 anonim ***** válasza:
Meddig kell még elviselni ezt a nőt? Szándékos stressz az ami közvetít, és már naponta főműsoridőben, hétvégén is egésznapos, és már a mimikát is összekeveri nem csak a betüket és a hangsúlyt.Bármelyik másik hírolvasó is jobb lenne mint ez a makogó senki.
2018. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Igen, ma is, most is leveszem a hangot, amíg ő van. De annál jobban megbecsüljük, aki akárki utána következik.

Még két óra, és valaki más jön.


Csak kiderülne, hogy minek-kinek "köszönhetjük" szegényt!

2018. jún. 4. 15:45
 34/46 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy csak én kapok hülyét tőle. Ma is egész nap Őt nyomatják és persze sorozatosan bakizik, ha meg véletlen jól olvas valamit, ezen maga is meglepődik és a jó szöveget is kijavítja! Annyira idegesítő, könyörgöm vegyék már le a képernyőről!
2018. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Az Edina változatlanul bakizik, elront, kijavít, újra elront stb.A tragikus híreket is műbáj eröltetett mosollyal olvassa és teljesen meg lehet elégedve magával, mert még mindig képernyőn van.De sajnos van ennél rosszabb is a TV2 Tényekben, amikor Tóth Nikolett hírolvasó hangsúlytalanul beteg orrhangja és minden mondatának a vége pont helyett fizikai fájdalom a füleimnek. Úgyhogy Edina fel a fejjel, nem vagy egyedül!
2018. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Azért igaz, ami igaz, pont a hét elején gondoltam rá, hogy aznap egész tűrhető volt. Máshogy is volt öltözve.

És mondok egy érdekeset. Nemrég nem hírolvasóként, hanem oldalt, riporter vagy miként beszélgetett, kérdezgetett valakit. És egész más volt, rendesen, természetesen beszélt. Vagy lehet, hogy csak az átlagához viszonyítva, nem is tudom. Érdekes.

2018. aug. 26. 20:07
 37/46 anonim ***** válasza:
hűha.. eddig védtem a csajt de tényleg elég bambácska.. nagyon feszült lehet az. egy jó kufirc kellene neki :D
2020. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Néha van jó napja is.
2020. máj. 29. 14:26
 39/46 anonim ***** válasza:
Érdekes, én szeretem. A hangját is, nekem tetszik ez a kissé rekedtes hang, és jól olvas szerintem. És kedves jelenség.
2020. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

39

Másra gondplhatsz, mert nem rekedtes a hangja. Vannak jó napjai, de ritkán. És az újabb dolog, hogy érthetetlen arcokat vág, a szövegtől függetlenül.

Már biztos vagyok benne, hgy valami baja lehet. Ez van.

2020. szept. 25. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!