Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyáltalán képes a Székely...

Egyáltalán képes a Székely Varga Edina egyetlen egy mondatot megakadás, javítás, vagy nyökögés nélkül felolvasni? Mi baja van?

Figyelt kérdés

Már hetek óta türelmesen várom, hogy csak hozzászokik, csak beletanul, de őrület, hogy mennyire képtelen felolvasni a szövegeit.


Az már csak hab a tortán, hogy még a hangszíne is szörnyű.


Már egyáltalán nem válogatják a bemondókat? Miért nem adnak valami más feladatot neki?


Vagy vele akarják leszoktatni a népeket az M1-ről? De hát van, aki nem tud mást nézni.



#m1 #bemondók #hírolvasók #Székely Varga Edina
2017. máj. 5. 16:29
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

9-es, akiről te beszélsz, Ő Grosu Magdolna, vele semmi gond, szépen beszél, hangsúlyoz.

Ma megint Székely Varga Edina van képernyőn, sorozatos baki, a kérdőmondatokat csak felső C-ben tudja feltenni a külső tudósítóknak, szenvedés hallgatni, de látni is!

Azzal, hogy erdélyi semmi gondom nincs.

2017. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Pedig épp ma talán jobb napja van, mint az átlagos.


Egyszerűen nem értem, hogy hagyják.

2017. szept. 8. 15:37
 13/46 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, hogy van amikor megerőlteti magát szegény, és mélyebb hangon próbál megszólalni, de egy idő után elveszti a fonalat és megint jön a felső C és a távkapcsoló
2017. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem el! Meddig kell még ezt a makogó libát néznünk, hallgatnunk? Ma délután megint formában van, minden mondatban makog. Aztán amikor a frakciót, frekciónak olvasta, kínomban felröhögtem és átkapcsoltam. Szánalom ez a nő!
2017. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Igazából én már csak kiváncsi lennék arra, hogy hogyan marad. Én magam nem bírnám, hogy mennyit hibázok, máshová mennék.

De ahogy látom, ő elégedett magával. Ahogy a papírjait összerakja, látszik az arcán. Azért is gondoltam arra, hogy esetleg a valamilyen fogyatékossága miatt hibázik. És amiatt marad is.

2017. szept. 12. 17:43
 16/46 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is, ez a nő tökéletesen meg van elégedve magával, és azért, mert az illetékesek közül senki nincs, aki megmondaná neki, hogy hallgathatatlan a makogása, nem való képernyőre, az m1 szinvonalát süllyeszti, még egy kis vidéki tv képernyőjére is alkalmatlan. Lehet, hogy tényleg fogyatékos, azzal sincs semmi baj, de akkor olyan helyen kell foglalkoztatni, ahol képességeinek megfelelően tud teljesíteni.Mert a képernyőn ez sajnos nem megy neki.
2017. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
Ma sajnos megint nézhetetlen az m1 a makogó liba miatt:(
2017. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
39%

Edina fejlődik! Hétvégén egész hallgatható volt.

Ma a Radnai csaba bakizik folyamatosan, szinte minden mondatba belejavít, annyira idegesítő.

2017. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
88%
Nekem végleg betelt a pohár. Az volt az utolsó csepp, amikor valami brutál rossz hírt úgy olvasott fel, mintha esti mesét olvasna a gyerekének este, szinte majdnem mosolyogva, daloló hangsúllyal. Ilyen nincs, egyszerűen nincs!
2018. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos van! Már szinte naponta ezt a nőt teszik ide nekünk, kibirhatatlanul irritáló hangja, hanghordozása van, összevissza hangsúlyoz a tartalomtól függetlenül,és ha véletlen nem bakizik, akkor is kijavítja magát, mert már annyira megszokta, hogy hibázik.
2018. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!